Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti - Beyaz

Yakında

Gelince Haber Ver

Fakir Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti Beyaz, farklı kullanım fonksiyonlarıyla evinizdeki tüm kişisel bakım işlemlerinizde size yardımcı oluyor. Profesyonel bakım sunan ürün sayesinde kuaföre ya da berbere gitmenize gerek kalmaz çünkü Fakir Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmıştır. Yıkanabilir oluşuyla temizliği de kolay hale getiren ürün, ıslak veya kuru kullanım için de gayet idealdir.

Evinize Gelen Kişisel Kuaförünüz

Fakir Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti, sahip olduğu 15 adet fonksiyonel başlıkları sayesinde kuaföre ya da berbere gitmenize gerek kalmadan evde bakım imkanı sunar. Bakım kitiniz; ekstra geniş saç kesme başlığı, hassas detay başlığı, vücut tıraş başlığı, kulak-burun kılı temizleme başlığı, 4 farklı saç kesme tarağı, 3 farklı sakal kesme tarağı ve sağ ve sol favorileriniz için 2 farklı favori şekillendirme tarağı ile birlikte gönderilir. Tüm bu aparatlar sayesinde dilediğiniz kesim ve şekillendirme işlemlerinizi yapabilirsiniz. En ufak ayrıntılar bile düşünülerek tasarlanmış ürünün birbirinden farklı ölçülere sahip şekillendirme tarakları ile erkek bakımında profesyonel deneyimi ev ortamınızda yaşayabilirsiniz.

Fakir Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti’ni dilerseniz su altında da kullanabilirsiniz. İsterseniz duştan önce isterseniz duş esnasında kullanım imkanı sunan ürün, bu sayede kolay ve pratik bir deneyimi evinize taşır. 500 mAh güçlü bataryası sayesinde 60 dakika boyunca kesintisiz kullanım sunan Fakir Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti, lityum iyon pil ile çalışır. 60 dakikadan sonra kapanan cihazınızı DC 3.2 V motor voltajı sayesinde pratik bir şekilde şarj edebilirsiniz. 2 saatte tam dolum sağlayan cihaz, USB girişli şarj kablosuyla her anlamda bir kolaylık sunar. LED ışıklı göstergesi cihazınıza şık bir görünüm sunarken darbeye karşı dayanıklı seyahat çantasıyla dilediğiniz her yere taşıyabilirsiniz.

Tıraş Sistemi Paslanmaz çelik çift kesici bıçak
Kullanım Tipi Kablolu ve kablosuz kullanım
Kullanım Bölgesi Burun, kulak, saç & sakal, vücut,yüz
Şarj Süresi 2 saat
Kablosuz Kullanım Süresi 60 dk
Pil Lityum-Ion pil 500 mAh
Başlık ve Aksesuarlar Sağ ve sol olmak üzere 2 farklı favori şekillendirme tarağı, 1 mm & 2 mm ve 3-7 mm olmak üzere 3 farklı sakal kesme tarağı, 4 mm & 6 mm & 12 mm & 16 mm olmak üzere 4 farklı saç kesme tarağı
6 farklı kesici başlık; extra geniş saç kesme başlığı, sakal kesme başlığı, vücut tıraş başlığı, kulak-burun kıl temizleme başlığı, yüz tıraş başlığı, hassas detay başlığı Var
Berber Tarağı Var
Bakım Yağı Var
Temizleme Fırçası Var
Şarj Kablosu Var
Şarj Standı -
USB Girişli Şarj Kablosu Var
Islak ya da Kuru Kullanabilme Kolaylığı Var
Şarj Gösterge Işığı Var
Özel Paslanmaz Çelik Kesici Ünite Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.