Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Lyric Poem Saç Maşası Beyaz Rose Chrome

Yakında

Gelince Haber Ver

lyrci poem.png (192 KB)

Fakir Lyric Poem Saç Maşası Beyaz Rose Chrome ile kusursuz bukleler gün boyu sizinle. Zaman geçtikçe açılan buklelerinizi tarihe karıştıracak ürün, gelişmiş tasarımıyla gün boyu kusursuz görünmenizi sağlıyor. Saçlarınızdaki dalgaların doğal görünmesini sağlarken aynı zamanda yıpratmayan saç maşası sayesinde en beklenmedik zamanlarda bile kısa süre içinde kusursuz görünebilirsiniz.

Parlak, Sağlıklı ve Doğal Bukleler

Fakir Lyric Poem Saç Maşası, keratin katkılı turmalin seramik kaplamasıyla saçlarınıza doğal bir parlaklık kazandırırken ısının olumsuz etkilerine karşı saçlarınızı korur. Canlı ve doğal bukleler ile gün boyu göz kamaştırıcı görünebilirsiniz. Fakir Lyric Poem Saç Maşası, boyalı saçlarda bile rahatlıkla kullanılabilir. 

Fakir Lyric Poem Saç Maşası, ısı ayarı seçenekleri sayesinde istediğiniz ısı seviyesinde saçlarınıza uygulayabilirsiniz. İyon özelliği bulandıran ürünün LED ekranından ısı ayarı seviyesini rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. 120⁰C - 200⁰C arasında ısı salınımı yapabilen ürün, uzun süre kullanılmadığında otomatik olarak kapanır ve bu özelliğiyle de güvenliğinizi gözetir. 25 mm çapıyla dolgun, parlak ve sağlıklı buklelere siz de Fakir Lyric Poem Saç Maşası ile sahip olabilirsiniz.

Güç 45-50 W
Gerilim / Frekans 100-240 V AC 50/60 Hz
Otomatik Kapanma Var
Dijital Ekran Var
Isı Aralığı 140-160-180-200
Hızlı Isınma Var
İyon Özelliği Var
Materyal (Gövde + Maşa) Turmalin Seramik Kaplama
Kilit Sistemi Var
Maşa Çapı 25 mm
Kablo Uzunluğu 2 mm
Aksesuarlar -
Aksesuar Özellikleri -
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.