Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi - Siyah

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi Siyah ile kuaföre gitmeden profesyonel saç veya sakal kesme işlemlerini yapabilirsiniz. Sadece kesim değil şekillendirme imkanı da sunan ürün, çalışma gücü ile yüksek performans gösterir. Fonksiyonel başlıkları sayesinde birçok işlemi hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Dikey veya yatay konumlandırmaya uygun şekilde tasarlanmış ürün; kullanım, saklama ve taşınma gibi konularda da kolaylık sunar.

Profesyonel Kuaförünüz İle Kusursuz Saçlar

Fakir Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi; 4 adet saç, 2 adet favori şekillendirici ve 1 adet berber tarağından oluşan set şeklinde tarafınıza iletir. 4-16 mm arasında uzunluk ayarı yapabilmenize imkan sağlayan ürün ile saç veya sakallarınızı kesebilir, şekillendirebilirsiniz. Ense ve kulak gibi bölgelerinizde bile etkili sonuçlar alabilirsiniz. Fakir Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi’ni dilerseniz ıslak dilerseniz kuru kullanım seçenekleriyle kullanabilirsiniz. Bu yönüyle bile en çok tercih edilen ürün bakım ve temizlik işlemlerinizi bir arada sunarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. IPX5 su geçirmezlik sertifikalı ürün sadece bu yönüyle değil; kablolu ve kablosuz kullanım seçeneği sunması yönüyle de kullanıcılarının gözdesi haline geliyor.

Fakir Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi, LED göstergesi ile bataryanızın durumunu rahatlıkla kontrol edebilir ve hazırlıksız yakalanmadan şarj işlemlerinizi yapabilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçakları hem uzun ömürlü kullanım sunarken hem de suda temizlik imkanıyla cihazı kolaylıkla temizlemenizi sağlar. Ergonomik tasarımıyla kullanım kolaylığı da sunar. Gövde yapısının orta kısma doğru daralan tasarımıyla tutuş kolaylığı sunan ürünü rahatlıkla kavrayabilirsiniz. Başlık değiştirme ve açma kapama gibi işlemleri ürünün gövdesinde yer alan 2 farklı tuşla yapabilirsiniz. Kutu içerisinden çıkan bakım yağı sayesinde cihazınızın bıçak ve başlıklarının bakımını yaparak seneler boyunca kullanabilirsiniz.

Tıraş Sistemi Paslanmaz çelik çift kesici bıçak
Kullanım Tipi Kablolu ve kablosuz kullanım
Kullanım Bölgesi Burun, kulak, saç & sakal, vücut,yüz
Kablosuz Kullanım Süresi 60 dk
Pil Lityum-Ion pil
Berber Tarağı Var
Bakım Yağı -
Temizleme Fırçası Var
Yağ Şişesi Var
USB Girişli Şarj Kablosu -
Şarj Adaptörü -
Islak – Kuru Kullanım Var
Şarj Gösterge Işığı Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.