Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti - Antrasit
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti - Antrasit

779,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti Antrasit ile profesyonel berber deneyimini ev ortamınızda yaşayabilirsiniz. 15 farklı başlığıyla tüm ihtiyaçlarınıza çözüm sunan sayesinde saç veya sakallarınıza dilediğiniz şekli vermek artık çok kolay. Yüksek performansıyla göz dolduran bakım kiti, kuaföre ya da berbere gitmeden profesyonel bakımı evinize getiriyor.

15’i 1 Arada Kullanım İle Kusursuz Deneyim

Fakir Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti; ekstra geniş saç kesme başlığı, hassas detay başlığı, vücut tıraş başlığı, kulak-burun kılı temizleme başlığı, 4 farklı saç kesme tarağı, 3 farklı sakal kesme tarağı, 2 farklı favori şekillendirme tarağı ile birlikte gönderilir. Tüm bu aparatlar evinizde dilediğiniz hizmeti sizlere sunar. 4 mm, 6 mm, 12 mm ve 16 mm olmak üzere 4 farklı saç kesme tarağı ile saçlarınızı istediğiniz şekilde şekillendirebilirken; 1 mm, 2 mm, 3-7 mm olmak üzere 3 adet sakal kesme tarağıyla da sakallarınızı dilediğiniz uzunlukta kesebilir veya şekillendirebilirsiniz. 

Fakir Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti, sağ ve sol favorileriniz için 2 farklı favori şekillendirme bıçağı ile birlikte gönderilir. Berber tarağı, temizleme fırçası ve bakım yağı gibi ekstraları da bulunan ürün; tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmıştır. 500 mAh lityum iyon pili sayesinde güçlü kullanım sunan ürünü 60 dakika boyunca kesintisiz kullanabilirsiniz. Pili bittiğinde ise DC 3.2 V motor voltajı sayesinde pratik bir biçimde şarj edebilirsiniz. USB girişli şarj kablosu ile de pratik kullanım sağlayan ürün su altı kullanıma da elverişlidir. Temizliği de oldukça kolay olan Fakir Execute 2 Blade Erkek Bakım Kiti, sadece sudan geçirerek temizleyebilirsiniz. 2 saat içinde hızlı şarj edilebilen ürün, LED ışıklı göstergesi ve darbeye karşı korumalı seyahat çantasıyla evinizdeki kuaför olmaya hazır.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.