Yumurta Pişirme Cihazları

Yumurta pişirme cihazları istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz zaman ayarı ile yumurtanızı istediğiniz kadar pişirebilirsiniz. Üzerinde bulunan gösterge, size istediğiniz kıvamda yumurta yemek için nasıl pişirmeniz gerektiğini gösterecektir. Aynı anda 8 adet haşlanmış yumurta, 4 adet kırılmış yumurta pişirmeniz ve bunları hem alandan, hem zamandan, hem de emekten tasarruf ederek yapmanız mümkün. Paslanmaz çelik gövdesiyle, Alman teknolojisinin dayanıklı yapısını bünyesinde bulunduran Fakir, bu cihazıyla size yumurta zevkini doyasıya, kısa zamanda ve pratik biçimde yaşatacak.

Filtrele

Fakir Yumurta Pişirme Cihazı

Kahvaltı günün en önemli öğünlerinden biridir. Güne enerjik başlamamızı ve günün geri kalanında harcayacağımız enerji için bir başlangıç gücü yaratmamızı sağlar. Kahvaltı sofralarının vazgeçilmez ürünlerinden birisi de, şüphesiz yumurtadır. Haşlanmış veya kırılmış yumurta, gerekli protein ve vitamin desteğini sağlar, karnımızı doyururken bize lezzetli bir deneyim de sunar. Farklı pişirme veya haşlama metotları olsa da, yumurta kırmak veya haşlamak hep zaman alır. Peki ya zamanınızı almayacak, pratik şekilde yumurta pişirmenizi sağlayacak bir yol olsa? İşte yumurta pişirme cihazı size bunu vaat ediyor.

Fakir Yumurta Pişirme Cihazı; Kahvaltınızın Pratik Yardımcısı

Kahvaltınızın bu önemli öğesini pişirmek, çoğu zaman uzun zaman alır. Kırmak nispeten daha kısa sürer ama bu sefer de yağı doğru miktarda kullanmak, üstünüze sıçrama riskini azaltmak ve en önemlisi, ocağın başında durmak gerekir. 20 dakika kadar kaynaması gereken yumurtayı beklemek de, başlı başına bir mesai ve rutin işidir. Ama artık bunların hiçbiriyle uğraşmanıza gerek yok. Çünkü yumurta pişirme cihazı yumurtanızı sizin yerinize pişiriyor ve bunu hem daha kısa zamanda, hem de daha pratik yapıyor. Tek yapmanız gereken, yiyeceğiniz miktarda yumurtayı makineye koymak ve nasıl istediğinizi tuşlamak. Evet, bu kadar zahmetsiz bir şekilde, istediğiniz biçimde yumurta yemeniz mümkün. Ailenizin boyutu, istediğiniz yumurta biçimi ve yumurtanın tipine göre, istediğiniz ayarı yapmanız mümkün. Siz nasıl isterseniz, yumurta pişirme cihazı sizin istediğiniz şekilde yumurtanızı pişirmek için emrinizde.

Fakir Yumurta Pişirme Cihazı Özellikleri

Yumurta haşlarken veya kırarken göz önünde bulundurulacak hususlar, kişinin isteğine göre şekillenir. Yumurta kırmanın birden fazla yolu bulunur. Sarılarını dağıtmadan, göz şeklinde kabarcıklar halinde yumurta kırmanız da mümkün, sarısını dağıtarak, klasik sahanda yumurta yapmanız da. Haşlanmış yumurtada da, ister şeftali kıvamı, ister rafadan, isterseniz tam pişmiş yumurta yapabilirsiniz. Ama bunların hepsi için planlama, bir süre bekleme ve yumurtanın istediğiniz gibi pişmeme ihtimalini göz önünde bulundurma gibi eksi yanlar vardır. Fakir yumurta pişirme cihazı sayesinde hem zamandan tasarruf edecek, hem de istediğiniz biçimde yumurtayı, kolayca pişirebileceksiniz. Ailenizin pratik yardımcısı Fakir, kahvaltı sofranıza konuk olarak hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Daha Fazla Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.