Mr Chef Quadro Blender Set Kırmızı
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
Ürünü
360°
Görüntüleyin

Mr Chef Quadro Blender Set Kırmızı

1.249,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set Kırmızı ile mutfağınızda harikalar yaratmanın tam vakti. Fonksiyonel başlıkları sayesinde çırpma, doğrama, karıştırma gibi işlemleri artık tek tuşla yapmanız mümkün. Keklerinizi çırparken veya rendeye ihtiyacınız olduğu her anda pratik bir şekilde kullanabileceğiniz ürünün paslanmaz çelik kalitesi, uzun ömürlü kullanım imkanı sunuyor.

Fonksiyonel Başlıklarla Kusursuz Bir Deneyim

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set; çelik çırpma teli, çelik blender ayağı, ölçü kabı, rendeleme aparatı, dilimleme aparatı ve çelik doğrayıcı ile birlikte gönderilen ürünün 2 kademeli hız ayarı sayesinde dilediğiniz hızda işlemlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca ürünün 1000 W çalışma gücüyle minimum sürede maksimum verimli sonuçlar alabilirsiniz. 1500 ml geniş kapasitesiyle tüm aileye yetecek kadar lezzetli yemekler hazırlayabilir ve sofralar kurabilirsiniz. 

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set, ergonomik tutuşu sayesinde kolayca kavranabilir ve kullanım kolaylığı sağlar. Hangi hızda çalışırsa çalışsın kaydırmaz tabanı sayesinde cihazın çalışma esnasında kaymasını engeller ve güvenliğini de sağlar. Kullanım kilidi sayesinde işlemlerinizi yaparken tezgahınızın üzerinde dağınıklık yaşanmaz ve etrafa sıçrama gibi problemlerin önüne geçerek kullanım kolaylığı sunar.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.