Mr Chef Quadro Blender Set Rouge
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
Ürünü
360°
Görüntüleyin

Mr Chef Quadro Blender Set Rouge

1.249,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set Rouge, kullanıcılarının tüm ihtiyaçları düşünülerek tasarlanmıştır. Yüksek performansı sayesinde dakikalar içinde işlemlerinizi tamamlayabileceğiniz ürün, tüm mutfak işlerinizde kişisel asistanınız olarak işlemlerinizi kolaylaştırır. Ergonomik tasarımı ve şık renkleri sayesinde mutfağınızın her türlü dekorasyonuna anında uyum sağlayarak mutfağınızın atmosferini değiştirir. 

Güvenli Kullanım Sunan Güçlü Bıçaklar

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set, 2 kademeli hız kademesi ve turbo fonksiyonu ile çalışırken bile tezgahınızın üzerinde sapasağlam durur. Alt tabanının kaymaz taban olmasından dolayı tezgahınızdan kaymaz ve olası kazaların önüne geçer. 4 bıçağı sayesinde kolaylıkla buz parçalamanıza bile yardımcı olurken güvenli kullanım kilidiyle sizi mutfakta daha az bıçak kullanmaya teşvik ederek güvenliğinizi önceliklendirir.

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set, 1000 W gücü sayesinde üstün performans gösterir. Çalışma gücünün yüksekliğinden dolayı en beğenilen yemeklerinizi hızlıca çırpabilir ve pürüzsüz bir karışım elde edebilirsiniz. Güçlü bıçakları sayesinde uzun süreli kullanım sunan ürünün 1500 ml karıştırıcı kapasitesi ile tüm aileye yetecek yemekleri hazırlamanıza yardımcı olur. 900 ml ölçü kabı ile birlikte gönderilen ürün doğrama, dilimleme, rendeleme ve çırpma gibi işlemlerinizde size hız kazandırır.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.