Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

VC 4041 Vantilatör

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir VC 4041 Vantilatör ile yaz aylarının bunaltıcı sıcakları tarihe karışıyor. İster ev ortamınızda isterseniz de çalışma alanlarında rahatlıkla kullanabileceğiniz vantilatör sayesinde sıcak havaların etkisini azaltabilirsiniz. Bunaltıcı sıcakların etkisinden tek tuşla kurtulmanızı sağlayacak Fakir VC 4041 Vantilatör ile serin havanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

3 Farklı Hız Seçeneği İle Kullanım Kolaylığı

  • Fakir VC 4041 Vantilatör, 40 W elektrik ile ekonomik bir kullanım sunar.
  • 2 yöne yaptığı salınımlar sayesinde içinde bulunduğunuz ortamın tamamına etki edilebilecek güçte olan ürün, sadece 64 dB ses çıkarır.
  • Sessiz çalışma özelliği sayesinde de tercih edilebilirliği yüksek olan Fakir VC 4041 Vantilatör, 3 hız kademesine sahiptir. Düşük, orta ve yüksek hız kademeleri sayesinde dilediğiniz gibi seçim yapabilir hatta uyku fonksiyonu sayesinde uyku moduna da alabilirsiniz.
  • Fakir VC 4041 Vantilatör, 80 m2’lik alanda etki gösterir. Geniş alanlarda gösterdiği yüksek performansı ile bulunduğunuz ortamı saniyeler içinde serinletebilirsiniz. Y
  • az mevsimin bunaltıcı sıcaklarından korunmanızı sağlayan vantilatörün teleskopik borusu ayarlanabilir olup maksimum 140 cm’e kadar çıkmaktadır. Ayrıca pervane çapının da 40 cm olmasından dolayı büyük odalarınızda, salonlarınızda veya çalışma alanlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.
Güç 40 W
Salınım 2 yöne
Hız Kademesi 3
Ses Seviyesi 64 dB
Uyku Fonksiyonu Var
Kullanım Alanı 80 m2
Ürün Rengi Beyaz
Ürün Ağırlığı 31,5 kg
Pervane Çapı 40 cm
Teleskopik Boru 140 cm (ayarlanabilir)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.