Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Prestige AC 90 Air Conditioner - Mobil Klima

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir Prestige AC 90 Air Conditioner ile eviniz, ofisiniz veya dilediğiniz odada istediğiniz serinliğe ulaşmanız çok kolay. Yaz ayarlarının bunaltıcı sıcaklarından korunmak isteyenlerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alan klima, Fakir kalitesi ve teknolojisiyle bambaşka bir boyuta geçiyor. Ergonomik tasarımı sayesinde dilediğiniz yere kolayca taşıyabileceğiniz ürün ile yaz sıcaklarından etkilenmeden mevsimi rahatlıkla atlatabilirsiniz.

Dilediğiniz Yere Taşıyın

Fakir Prestige AC 90 Air Conditioner sadece 31,5 kilogramdır. Bu sayede dilediğiniz gibi evinizin veya ofisinizin tüm odalarına rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Kullanım alanı bu yüzden çok geniş olan ürün, sabitlenen klimalara oranla hayatınızın daha çok bölgesine temas ederek dilediğiniz yerde serinlemenize imkan tanır. Beyaz rengiyle bütün dekorlara uyum sağlayabilen şık görüntüsü, yüksek performansı ve sessiz çalışma özelliği sayesinde ürünün ilgili klasmanında en çok tercih edilen klimalar arasında yer almasını sağlar. Sadece 64 dB ses seviyesinde sessizce çalışır. Bu sayede ortamınızı serinleterek gürültü kirliliği yaratmaz. 2600 W güçle çalışan ürün, bu yönüyle yüksek performans göstererek saniyeler içinde ortamınızın havasını soğutmaya başlar.

Fakir Prestige AC 90 Air Conditioner, 2 yönlü hava salınımı sayesinde tavandan tabana dilediğiniz gibi ayarlama hakkını sunar. 3 adet farklı havalandırma seçeneğine sahip ürünün uzaktan kumandası ile çeşitli ayarlamaları yerinizden kalkmadan kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. 9000BTU/h soğutma kapasitesine sahiptir. Yüksek soğutma kapasitesi sayesinde 80 m2 gibi geniş alanlarda, sıcak ve bunaltıcı havalarda adeta nefes alabilmenizi sağlar. Uyku fonksiyonu sayesinde sabit bir derecede tutabilir ve özellikle geceleri, sıcak havanın bunaltıcı etkisinden dolayı uyanmanızı engelleyebilirsiniz.

Güç (W) 2600 W
Soğutma Kapasitesi 9000 BTU/h
Havalandırma Seviyesi 3
Uyku Fonksiyonu Var
Uzaktan Kumanda 80 m2
Ses Seviyesi 64 dB
Ücretsiz Kurulum/Montaj Yok
Ağırlık 31,5 kg
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.