Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Intra Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi Mor

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir Intra Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi Mor ile kuru vakumlu temizliğin keyfini çıkarın. Vakumlama yöntemiyle zeminlerinizde temizliği sağlayan bu ürün ile yaşadığınız ortama ferahlık katabilirsiniz. Gelişmiş teknolojileriyle Fakir Intra Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi, ister evinizde ister iş yerinizde hijyeni kullanıcılarına sunar.

Temiz Zemin Ferah Hava

Fakir Intra Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürge, yüksek performansıyla sizlere sunulmuştur. Zeminlerinizi 800 W gücündeki süpürge ile süpürerek hijyenik temizliğin keyfine varabilirsiniz. 2 litre kapasiteli toz haznesi sayesinde ergonomik kullanım sunan Fakir Intra Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürge, 73 dB’lik ses gücü ile gürültü çıkarmayan özelliğe de sahiptir. 

Taşıma kolu sayesinde evinizin tüm alanlarına taşıyabileceğiniz pratik kullanımı size sağlayan Fakir Intra Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürge, HEPA 13 filtresiyle ortamınızın havasını da değiştir. HEPA 13 filtresi sayesinde havadaki kiri, tozu ve alerjenleri filtreyerek içine hapseder ve böylece yüksek verimli temizliği evinizin havasında da hissedebilirsiniz. Ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz Intra Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürge, turbo apartına ek olarak 3’ü 1 arada aparatlarıyla (Hassas Döşeme Aparatı, Kenar-Köşe Aparatı, Mobilya Aparatı) çok fonksiyonlu bir temizlik sunar. Ergonomik tutma sapı ve kolay manevra kabileyeti sayesinde temizlik esnasında sizi zorlamaz. 

Performans
Güç800 W
Ses Gücü Seviyesi73 dB
Toz Kapasitesi2 Litre
Kullanım
Taşıma KoluVar
Filtreleme
Toz Kapasitesi2 Litre
Filtreleme SistemiToz Torbasız
Filtreler - Kaset Filtre - H.E.P.A. 13 Filtre
Başlık ve Aksesuarlar
Aksesuarlar - Turbo Aparat - 3’ü 1 arada aparatı (Hassas Döşeme Aparatı, Kenar -Köşe Aparatı, Mobilya Aparatı)
Standart BaşlıkEvet
Ürün Özellikleri - Dönen kontrol düğmesi - Kolay manevra kabiliyeti - Ergonomik tutma sapı - 0,3µm (mikron) hacminde partikülleri filtreleyebilen üstün ESF Teknolojisi
Tasarım
Renk SeçenekleriMor, Kırmızı
Ürün Boyutu 37 x 59 x 39 cm
Ürün Ağırlığı7,50 kg
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.