Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi - Beyaz
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi - Beyaz

Bahar Fırsatı
349,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi Beyaz ile kuaföre gitmeden profesyonel saç veya sakal kesme işlemlerini yapabilirsiniz. Sadece kesim değil şekillendirme imkanı da sunan ürün, çalışma gücü ile yüksek performans gösterir. Fonksiyonel başlıkları sayesinde birçok işlemi hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Dikey veya yatay konumlandırmaya uygun şekilde tasarlanmış ürün; kullanım, saklama ve taşınma gibi konularda da kolaylık sunar.

Profesyonel Kuaförünüz İle Kusursuz Saçlar

Fakir Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi; 4 adet saç, 2 adet favori şekillendirici ve 1 adet berber tarağından oluşan set şeklinde tarafınıza iletir. 4-16 mm arasında uzunluk ayarı yapabilmenize imkan sağlayan ürün ile saç veya sakallarınızı kesebilir, şekillendirebilirsiniz. Ense ve kulak gibi bölgelerinizde bile etkili sonuçlar alabilirsiniz. Fakir Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi’ni dilerseniz ıslak dilerseniz kuru kullanım seçenekleriyle kullanabilirsiniz. Bu yönüyle bile en çok tercih edilen ürün bakım ve temizlik işlemlerinizi bir arada sunarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar. IPX5 su geçirmezlik sertifikalı ürün sadece bu yönüyle değil; kablolu ve kablosuz kullanım seçeneği sunması yönüyle de kullanıcılarının gözdesi haline geliyor.

Fakir Exetrim Saç Sakal Kesme Makinesi, LED göstergesi ile bataryanızın durumunu rahatlıkla kontrol edebilir ve hazırlıksız yakalanmadan şarj işlemlerinizi yapabilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçakları hem uzun ömürlü kullanım sunarken hem de suda temizlik imkanıyla cihazı kolaylıkla temizlemenizi sağlar. Ergonomik tasarımıyla kullanım kolaylığı da sunar. Gövde yapısının orta kısma doğru daralan tasarımıyla tutuş kolaylığı sunan ürünü rahatlıkla kavrayabilirsiniz. Başlık değiştirme ve açma kapama gibi işlemleri ürünün gövdesinde yer alan 2 farklı tuşla yapabilirsiniz. Kutu içerisinden çıkan bakım yağı sayesinde cihazınızın bıçak ve başlıklarının bakımını yaparak seneler boyunca kullanabilirsiniz.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.