Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

3 Touch Favori Kulak Burun Kılı Temizleme , Kaş Ve Favori Şekillendirme Cihazı

Yakında

Gelince Haber Ver

Fakir 3 Touch Favori, Kulak, Burun Kılı, Temizleme; Kaş ve Favori Şekillendirme Cihazı ile kişisel temizliği uç noktalara kadar yaşayabilirsiniz. Yüzünüzün neredeyse tüm bölgelerindeki kılları ve ince tüyleri saniyeler içinde temizlemenize yardımcı olan ürün ile her zaman bir adım önde olabilirsiniz.

Kişisel Temizliğin Zirvesi

Fakir 3 Touch Favori, Kulak, Burun Kılı, Temizleme; Kaş Ve Favori Şekillendirme Cihazı adında bulunan bütün işlemlerini dakikalar içinde halletmenizi sağlar. Favorilerinize istediğiniz şekli verebilir veya kısaltabilirsiniz; kulak ve burnunuzdaki istenmeyen tüylere saniyeler içinde veda edebilirsiniz. Tüm bu işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak gerekli aparatlarıyla birlikte gönderilen ürün ayrıca temizleme fırçasıyla kullanıcılarına ulaştırır. Bu sayede cihazın kullanım ömrünü arttırabilir ve hijyenik bir kullanım sağlayabilirsiniz. Kaşlarınızı kısaltma, kesme ve şekillendirme başlığı sayesinde yüz hattınıza en uygun kaş modelini kuaföre gitmeden ev ortamınızda profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Fakir 3 Touch Favori, Kulak, Burun Kılı, Temizleme; Kaş ve Favori Şekillendirme Cihazını ister kablolu ister kablosuz kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik bıçakları sayesinde yüz bölgenizde istenmeyen tüylerden saniyeler içinde kurtulabileceğiniz gibi seneler boyunca da güvenle kullanabilirsiniz. Kullanım bölgesinin neredeyse sınırsız olduğu cihazı sakallarınızı düzeltmek veya ensenizdeki istenmeyen kılları temizlemek için kullanabilirsiniz. 3 farklı başlığı bulunan cihaz, AA pil ile çalışır. Bu noktada AA pile erişim kolay olduğu için cihazı dilediğiniz her an kullanabilirsiniz. Hiçbir duruma hazırlıksız yakalanmayacağınız Fakir 3 Touch Favori, Kulak, Burun Kılı, Temizleme; Kaş Ve Favori Şekillendirme Cihazı ile kişisel bakımınızı pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Tıraş Sistemi Paslanmaz çelik bıçaklar
Kullanım Tipi Kablolu ve kablosuz kullanım
Kullanım Bölgesi Favori, Sakal, Ense, Boyun ve Kulak Kılları
Kablosuz Kullanım Süresi -
Pil AA Pil
Kaş Kesme ve Şekillendirme Başlığı Var
3 Farklı Başlık Var
Temizleme Fırçası Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.