Ütü

Sizi şık gösteren, giyim zevkiniz kadar, kıyafetlerinizin de ütüsüdür. Fakir Ütüleri, kumaşlar üzerinde kolayca kayan rahat kullanımı, şık tasarımı ve buhar teknolojisinin gücü ile ütü yapmayı bir eğlence haline getiriyor. Ütü modelleri arasında son zamanların en gözdesi olan kazanlı ütüler özellikle ütülenmesi zor modeller için büyük kolaylık sağlamaktadır. Fazla sayıda ütü yapan kalabalık aileler içinse büyük bir yardımcı. Belirli zamanlarda ütü yapan ve fazla sayıda kıyafeti bulunan bir aileyseniz kazanlı ütüler en kırışık kıyafetleri bile rahatlıkla açabildiği için tam da size göre. Ütü zamanını kısaltan ve en kırışık kıyafetleri bile açan kazanlı ütü modelleri son zamanların en çok tercih edilen ürünlerinin başında gelmektedir. Taban ve buhar özelliklerine göre de farklı kategorilere ayrılan bu modeller ütü işini sizin için keyifli bir hale getirecektir.  

Filtrele

Fakir Ütü Modelleri

Tüm yaşam alanlarında hatta seyahatlerde bile aktif olarak kullanılan ütüler, Fakir’in yüksek teknolojisi ile bambaşka tasarımlarda ve özelliklerde karşınıza çıkıyor. Fakir’in kullanım pratikliği sağlayan, uzun ömürlü ütü modelleri arasından dilediğinizi kullanım amacınıza ve kullanım alanınıza göre güven ile tercih edebilirsiniz. Fakir ütü modelleri sayesinde ütü yapmayı sevmeyen kişiler bile hayatlarında bambaşka bir deneyimi yaşayacak.

Fakir ütü modelleri

Kullanım amacına ve kullanım alanına göre farklı donanım özelliklerine sahip olan Fakir ütü modellerinin her biri, en son teknoloji ile üretilmiştir. Son teknolojinin kullanıldığı Fakir ütü modelleri ise sizler için şu şekilde belirlendi:

Fakir buharlı ütü modelleri

Fakir buharlı ütü modelleri, bir ütüden beklediğiniz bütün hizmetleri size sunan özelliklere sahiptir. İçerisinde bulunan suyu buhara çeviren ve donanımında kullanılan diğer özellikler sayesinde bu buharı çok şiddetli bir etki ile giysilere püskürten buharlı ütüler, kırışıklıkların çok daha kısa sürede giderilmesine olanak sağlıyor. Ayrıca Fakir buharlı ütü modellerinin seramik tabanları sayesinde ütüler kıyafetlere yapışmıyor. Bu özelliği ile buharlı ütüler, kıyafetlerin de uzun süre aynı yenilikte kalmasını sağlıyor.

Fakir’in, müşterileri için özel olarak geliştirmiş olduğu termostat özellikli ütü modelleri ise şu şekilde:

  • Mercy Buharlı Ütü
  • Spring Buharlı Ütü
  • Avanti Buharlı Ütü
  • Veronica Buharlı Ütü

Yukarıda belirtilmiş olan Fakir buharlı ütü modellerinin her biri farklı renk seçeneklerine sahip. Zevkiniz doğrultusunda herhangi bir rengi seçebilir, ürünün kullanım amacının yanında gözünüze de hitap etmesini sağlayabilirsiniz.

Fakir kazanlı ütü modelleri

Fakir kazanlı ütü modelleri, şimdiye kadar kullanımına alışılmış olan klasik ütü modellerinden farklıdır. Buhar kazanlı ütüler kullanım pratikliği açısından, diğer ütülerden çok daha avantajlıdır. Üretiminde kullanılan teknoloji sayesinde suyu çok daha kısa sürede ısıtmayı başaran kazanlı ütüler, bu özellikleri ile zamandan oldukça fazla tasarruf edilmesini sağlar.

Kırışıklıkları kısa sürede gideren Fakir kazanlı ütü modelleri ise şu şekilde:

Yukarıda belirtilmiş olan modeller, birbirinden farklı renklere sahiptir. Zevkinize göre tercih edebileceğiniz modellerin her biri hayatınızı kolaylaştırma fikri tabanında geliştirilmiştir.

Hangi ütüyü almalıyım?

Hangi ütüyü tercih edeceğine karar veremeyen kişiler için birden fazla ütü seçeneğini marka sınırları içerisinde satış sunan Fakir, her bütçeye uygun fiyatları ile dikkat çekiyor. Ütü almak isteyen vatandaşların bu modeller arasından hangisini tercih edeceğine karar vermesi ise yalnızca fiyata bağlı değildir. Kişiler kullanım amaçlarına ya da ütüyü muhafaza edecekleri alanın genişliğine göre de değişiklik göstermektedir. Fakir, bu başlıkların altında yer alan onlarca ütü modeli ile her türlü ütü ihtiyacına en iyi şekilde cevap vermeyi başarıyor.

Ütü alırken dikkat edilmesi gerekenler?

Bir ütüye ihtiyacı olan kişilerin en verimli ütü alışverişini gerçekleştirebilmeleri amacı ile dikkat etmeleri gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Ütü alırken dikkat edilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

  • Yapışmaz ütü tabanı
  • Watt gücü
  • Buhar hacmi
  • Kirece dayanıklılık
  • Enerji tasarrufu
  • Düşük ağırlık

 

Daha Fazla Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.