Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Vivaldi Buhar Kazanlı Ütü

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir Vivaldi Buhar Kazanlı Ütü, son teknolojilerle üretilen ve en zor kırışıkların bile üstesinden gelebilen buharlı ütünüz ile giysilerinizi ilk günkü gibi giyebilirsiniz. Şık tasarımı sayesinde giysilerinizdeki en büyük yardımcınız olacak ütü ile yüksek buhar basıncıyla giysilerinizi ütüleyerek dolabınızda düzeni sağlayabilirsiniz.

Ergonomik Tasarım ve Yüksek Performans

Fakir Vivaldi Buhar Kazanlı Ütü, elinize tam oturan tasarımı ve soft touch tutma sapı sayesinde ütü sırasında sizi yormaz. Diğer buharlı ütülerden daha hafif olduğu için bileklerinize zarar vermez. Kompakt tasarımla dizayn edilen Fakir Vivaldi Buhar Kazanlı Ütü, uzun süren ütüleme işlerinizde bile ellerinizi ve bileklerinizi yormadan keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlar. 

Fakir Vivaldi Buhar Kazanlı Ütü’nün koruma kenarlıkları sayesinde buhar kazanı haznesine tam oturur ev kazalarını engeller. Ütü yapmanın risklerinden tamamen kurtulmanızı ve rahatça hareket edebilmenizi sağlayan ütü ile kıyafetleriniz kusursuz görünebilir.

Enerji Tasarrufu İle Kıyafetlerinizi Ütüleyin

Fakir Vivaldi Buhar Kazanlı Ütü, az enerji harcayan teknolojisi sayesinde tasarruf etmenizi sağlar. 3 yönlü otomatik kapanma fonksiyonu ile kullanmadığınız anlarda elektrik harcamasının önüne geçer. Belirli bir süre kullanılmadığında kapanma özelliğine sahip olması sayesinde kullanıcılarının aklında hiçbir soru işareti ve endişe bırakmaz.

Fakir Vivaldi Buhar Kazanlı Ütü, 2150 W motor gücüne sahip olması nedeniyle buharlı ütüler arasında zirvede bir performans gösterir. Su tankı hacminin 1,6 litre olması sayesinde ütü esnasında kesinti yaşatmaz, suyun az kaldığı veya buharın hazır olduğu zamanlardaki göstergeleri ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Sadece 2 dakika içinde ısınarak kullanıma hazır hale gelir.

Fakir Vivaldi Buhar Kazanlı Ütü ile pamuk, keten veya saten gibi farklı birçok kumaş türünü ütüleyebilirsiniz. Sıcaklık ayarını dilediğiniz gibi seçerek hassas yapıya sahip giysilerinizde bile kusursuz bir pürüzsüzlük elde edebilirsiniz. Ayarlanabilir taban sistemi sayesinde mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz.

Güç 2150 W
Taban Smooth Glide Seramik Taban
Şok Buhar 125 G
Su Kapasitesi 1,6 Litre
Buhar Basıncı 6,5 bar
Açma Kapama Özelliği Var
Ayarlanabilir Taban Isısı Var
Buhar Kilitleme Sistemi Var
Çalışırken Su Ekleme Özelliği Var
Kablo Saklama Var
Mekanik Kontrol Paneli Var
Kirece Karşı Koruma Özelliği Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.