Teleskobik Boru

Paslanmaz çelikten üretilen Fakir teleskobik boru, ergonomik tasarımı sayesinde temizlik sırasındaki hareketlerinize kolayca ayak uydurur. Asla zarar görmeyen her türlü ağırlığa dayanıklı yapısı sayesinde sizi asla yarı yolda bırakmaz. Temizlik sırasında koltuk, masa, sandalye, dolap ve yatak altları gibi dar alanlara ulaşılması oldukça zahmetlidir. Çoğunlukla eşyalar kenara çekilerek altları elektrik süpürgesiyle süpürülen veya temizliğin yer silme aşamasında silinerek temizlenen bu tip dar alanlar  ulaşma zahmetinizi ortadan kaldıran Fakir teleskobik boru, tek bir hareketinizle uzama ve kısalma özelliği gösteren teleskobik borusu sayesinde süpürme aşamasındaki işinizi daha da kolaylaştırır.

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.
Filtrele

Fakir Teleskobik Boru

Diego Impact, Veyron Premium Limited Edition, Veyron Turbo Xl Premium, Prestige Ts 2000, Prestige Ts 2400, Whisper, Starky Pro, Granada Delux Öko, ML Roboter, GL Roboter, Smart S 350 gibi Fakir Elektrikli Ev Aletleri süpürge modellerine uygun olarak tasarlanmış teleskobik borulardan dilediğiniz birini elektrik süpürgenizin modeline uygun olarak Fakir Elektrikli Ev Aletleri’nin web sitesinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz.

Teleskobik Süpürge Borusu Nedir?

Ev temizliği sırasında temizliğin büyük bir kısmının bitmesini sağladığı tespit edilen elektrik süpürgeleri, temizlik esnasında kullanıcıların işlerin kolaylaştırmak için pek çok yardımcı elemandan meydana gelir. Bunlardan biri olan süpürge borusu, süpürgenin yüzeye temas eden ve tozları çeken fırçalı kısmı ile, süpürge hortumunun başladığı yeri birleştirir. Fırçaları sayesinde, değdiği yüzeyi tozdan arındıran elektrikli süpürge elemanlarından süpürge fırçası, süpürge borusundan geçmesini sağladığı tozların, süpürge hortumuna ve oradan da toz torbasına ulaşmasına yardımcı olur. Teleskobik süpürge borusu, borunun, elektrikli süpürgeyle temizlenecek yerin darlığına uygun olarak uzama kısalmanın tek bir hamleyle yapılabilmesini sağlayan bir boru çeşididir. Fakir Elektronik Ev Aletleri’nin de süpürgelerinde sıklıkla tercih ettiği ve kullanıcılara kolaylık sağlayan teleskobik boru, koltuk, masa, sandalye, dolap ve yatak altlarını temizlemek için oldukça doğru bir seçimdir. Kullanıcılarının ev işlerini neredeyse ışık hızıyla bitirebilmeleri için her türlü kolaylığı sağlamayı hedefleyen Fakir Elektrikli Ev Aletleri, bu iddiasını teleskobik süpürge borularının tasarımı, malzeme seçimi ve imalatında da sürdürüyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.