Aksesuarlar

Ev işlerinin vazgeçilmezi elektronik aletler, temizliğin kısa sürede bitmesine yardımcı olurken hijyen konusunda da kullanıcılara iç rahatlığı sağlıyor. Temizlikte kullanılan eletronik aletlerin kullanıcılara maksimum fayda sağlayabilmesi için bakımlarının düzenli olarak yapılması ve hangi aksesuarın hangi alana uygun olduğunun tespit edilmesi gerekiyor. Bunun için Fakir Elektronik Ev Aletleri, evlerinizin hijyenini düşünerek, elektronik ürün aksesuarları kategorisinde sizlere sayısız seçenek sunuyor.

Filtrele
1 2 3 4 5

Bakımlarının muhakkak belirli periyodlarda yapılması gereken elektronik aletlerden şüphesiz en önemlisi elektrikli süpürgelerdir. Özellikle toz torbaları elektrikli süpürgelerin en fazla ihtiyaç duyulan ve süpürge sağlığı açısından belirli periyodlarda temizliğinin en sık yapılması gereken aksesuarlarıdır. Evlerinize ekstra hijyen sağlarken elektrikli süpürgenizin ömrünü de uzatmaya yarayan hepa filtreler, farklı süpürge modellerine özgü seçenekleri ve farklı tasarımlarıyla karşınıza çıkarken, süpürge motorunu tozdan korumaya yardımcı olan motor süngeri ve hepa filtresiz modeller için de kullanılabilen bez filtreler, süpürgenizin ve sizin sağlığınızı düşünmeyi asla ihmal etmez. Dar alanlara uygun tasarımlarıyla uzayıp kısalabilen teleskobik borular ve farklı modellere uyumlu süpürge hortumları temizlik işlerinizi kolaylaştırmayı vadediyor.

Farklı Alanlara Özel Farklı Ürün Aksesuarları

Elektrikli süpürgeler özelinde, temizliğin tam olarak gerçekleşebilmesi için en gerekli unsurlardan biri temizlik yaparken zorunlu olunmayan elektrikli süpürge aksesuarlarından da yardım almaktır. Yani gerekli alana gerekli aksesuarın seçilmesi ve temizlik işleminin gerçekleşmesi durumu ayrıca önem taşımaktadır. Sert zemin aparatı, ağız kısmının ucunda yer alan sık ve yumuşak kıllarıyla parkelerinizi çizmeden temizlerken, pedallı aparat ağız kısmının yanındaki pedal destekleri sayesinde halı ve kilimlerinizde kolayca kayarak size kusursuz bir temizlik sağlar. Kenar köşe aparatı ve dar aparat, radyatör arkası ve kenarları, pencere pervazları, koltuk, perde, parkelerin süpürgelik kısımları, odaların köşe kısımları gibi sert zemin aparatı ve pedallı aparatın ulaşamayacağı yerlere ulaşarak temizliğinizin gönül rahatlığıyla gerçekleşmesini sağlar. Mobilya aparatları temizliğiniz esnasında silme işleminden önce mobilyalarınızın tozunu çizmeden, nazik bir şekilde alır. Bunun yanında yer aparatlarının üçgen şeklinde olanları gibi farklı tasarımlarda karşınıza çıkanları alana uygun temizlik aksesuarının Fakir Elektrikli Ev Aletleri için ne denli önemli olduğunu kanıtlar.

Daha Fazla Göster
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.