Taffy Blender Seti Kırmızı
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Taffy Blender Seti Kırmızı

999,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Taffy Blender Seti Kırmızı ile mutfağınıza pratik bir dokunuş geliyor. Çırpma, doğrama ve blender gibi işlemleri tek bir ürünün farklı başlıklarıyla yapmanızı mümkün kılan ürün sayesinde lezzetli yemekler yapabilirsiniz. Güçlü özellikleriyle etkili sonuçlar alabileceğiniz Fakir Taffy Blender Seti ile zamandan tasarruf ederek kendinize daha fazla vakit ayırabilirsiniz.

Ergonomik ve Pratik Kullanım

Fakir Taffy Blender Seti, el tipine uygun olan tasarımı sayesinde ergonomik bir tutuş sağlar. Kullanımı basit olan ürünün görüntüsü de oldukça şık ve zariftir. Fakir Taffy Blender Seti, 1700 W çalışma gücüyle tüm işlemlerinizden etkili sonuç almanıza yardımcı olur. Geniş doğrama haznesiyle tüm işlemlerinizi tek seferde halletmenizi sağlar. Sadece yemek hazırlamak için değil smoothie ve milkshakelerinizi bile zahmetsizce hazırlayabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilen Fakir Taffy Blender Seti, kolayca temizlenir.

Fakir Taffy Blender Seti, 2 kademeli hız ayarı sayesinde seçimi tamamen size bırakır. Güçlü 4 bıçağı sayesinde buz kırma gibi işlemlerinizi bile zahmetsizce yapabileceğiniz ürün çelik çırpma teli, çelik blender Ayağı ve çelik doğrayıcı ile birlikte gönderilir. Turbo özelliğini de bünyesinde barındıran ürün kaymaz tabanı sayesinde hızlı çalışırken bile stabilitesini bozmaz ve güvenli kullanım sunar.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.