Retroplex Mutfak Robotu Rosie
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
Ürünü
360°
Görüntüleyin

Retroplex Mutfak Robotu Rosie

8.999,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Retroplex Mutfak Robotu Rosie ile teknolojiyi mutfağınıza da açabilirsiniz. Küçük ev aletleri kategorisinin en gözdesi olan ürün sayesinde yapımı zor ve vakit alan işlemlerinizi büyük emek gerektirmeden tamamlayabilirsiniz. Birçok farklı fonksiyonuyla mutfağınızda en büyük yardımcınız olacak ürün, beklentilerinizin üzerinde performansıyla uzun ömürlü kullanım sağlar.

Farklı İhtiyaçlara Anında Çözüm

Fakir Retroplex Mutfak Robotu ile yoğurma, çırpma ve karıştırma ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretebilirsiniz. Çırpma, yoğurma ve karıştırma aparatları sayesinde dilediğiniz başlığı kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. 800 W güçlü motoru sayesinde en zorlu malzemelerde bile üstün performans gösteren ürün, hamur işlerinizi yorucu olmadan hazırlamanızı sağlar. Tüm işi zahmetsizce halledebileceğiniz mutfak robotunuz sayesinde hamuru kendi elinizle yoğurmaya çalışarak zaman ve emeğinizi harcamamış olursunuz. 

Fakir Retroplex Mutfak Robotunun sıçramayı önleyen şeffaf koruma kapağı sayesinde malzemeleriniz işlem sırasında etrafa sıçramaz ve ekstra bir temizlik işlemine gerek duymazsınız. Tezgahınızın üzerinde işlem sırasında sabit kalmasını sağlayan kaymaz tabanı sayesinde ürün hem kendini hem de kullanıcılarının güvenliğini düşünür. 8 farklı hız ayarı sayesinde minimum zamanda maksimum verim elde edebileceğiniz ürün eliptik karıştırma özelliği sayesinde tüm iç malzemeleri homojen bir şekilde karıştırır. 

Fakir Retroplex Mutfak Robotu ile birlikte isteğinize bağlı et ya da kıyma aparatı da tarafınıza gönderilir. Bu sayede etlerinizi kıyma haline getirmek için kasaba gitmeye ihtiyacınız kalmaz. 5,2 litrelik karıştırma haznesi kapasitesi sayesinde büyük ölçüde yapacağınız yemekleri bile tek seferde hazırlayabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilmiş karıştırma haznesi sayesinde seneler boyunca kullanabileceğiniz ürün, çizilmelere ve darbelere karşı da korunaklıdır.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.