Multicare Saç Kesme, Kulak Burun Kılı Temizleme Ve Favori Şekillendirme Seti
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
Stokta Yok

Multicare Saç Kesme, Kulak Burun Kılı Temizleme Ve Favori Şekillendirme Seti

529,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Multicare Saç Kesme, Kulak-Burun Kılı Temizleme ve Favori Şekillendirme Seti ile yüzünüzdeki tüm bölgelere hükmederek her zaman bakımlı görünmeniz mümkün. Bakımından ödün vermeyen tüm kullanıcılar düşünülerek tasarlanmış ürün ile kişisel temizliğinizi en ince ayrıntılara kadar yapabilir ve saniyeler içinde istenmeyen kıllardan veya ince tüylerden kurtulabilirsiniz. Yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz ürünü dilediğiniz her yere kolayca taşıyabilirsiniz.

İnce Ayrıntılarda Saklı Kişisel Bakımı Keşfedin

Fakir Multicare Saç Kesme, Kulak-Burun Kılı Temizleme ve Favori Şekillendirme Seti ile baş bölgenizdeki tüm bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Tek bir alet ile bütün ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan ürün farklı başlıklarla tarafınıza iletilerek kişisel bakımınızı uçtan uca yapmanızı sağlar. Böylece gün boyu kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Ergonomik tasarımıyla elinizi tam olarak kavrayarak istenmeyen kazaları engelleyebileceğiniz gibi, ister kablolu isterseniz kablosuz kullanabilirsiniz. Kablosuz kullanımlarda 60 dakikaya kadar kesintisiz hizmet sunan ürün güçlü bataryası ile sizleri yarı yolda bırakmaz, işlemlerinizi tamamlayana kadar pratik, yoğun ve güvenli bir kullanım sunar.

Fakir Multicare Saç Kesme, Kulak-Burun Kılı Temizleme ve Favori Şekillendirme Seti, hızlı bir şekilde şarj olur ve zaman kaybetmenizin önüne geçer. Üretiminde kullanılan paslanmaz çelik malzemeleriyle kalitesini ortaya koyan ürün, bu özelliğiyle seneler boyunca kullanılabilir. Bıçaklarının su ile temasında bile performansından ödün vermeden çalışan set, saç ve sakal kesiminizde 1-20 mm arasında seçim yapma hakkını sunar. Kablolu kullanımında uzun güç kablosu boyu ile hareketlerinizi kısıtlamadan işlemlerinizi yapabilirsiniz. 240 Volt çalışma gücüne sahip ürün ile pratik, kaliteli ve güvenli bir kişisel bakım sizleri bekliyor.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.