Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi ile yüksek teknolojiyle tanışın. Halı yıkama işlemlerinizde yaşanılan zorluğu tamamen ortadan kaldıran bu teknoloji sayesinde sadece halılarınızda değil, koltuk ve diğer sert zeminlerde bile derinlemesine temizlik yapabilirsiniz. 

Yüksek Teknoloji ile Halılarınızı Konforla Temizleyin!

Fakir Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi, kirli su tahliye sistemiyle gelişmiş teknolojisini size sunmaktadır. 4,3 litre temiz su tankı kapasitesiyle tek seferde bütün halılarınızı temizlemenize olanak sağlayan Fakir Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi, 22 litre kirli su tankı sayesinde temiz ve kirli suyu birbirinden ayırır ve halınızdan arınan kirlerin tekrar halınıza nüfuz etmesine engel olur.

Fakir Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi’nin 1600 W gücü sayesinde etkili bir güç ve üstün bir temizlik sağlar. Çift devirli by pass turbo motor teknolojisi, motorun hızını ve performansını artırır. Böylece tüm yüzeylerde etkili temizlik hissi elde edilir. Güçlü motoru sayesinde sadece halı için değil koltuk veya sert zeminlerinizde de temizlik yapmanıza imkan sağlayarak zorlu lekelerin üstesinden gelebilirsiniz. Ergonomik tasarımı ve taşıma kolu sayesinde temizlik işlemlerinizi yorulmadan tamamlayabilirsiniz. 

Fakir Deluxe 9800s Öko Line Halı Yıkama Makinesi ile birlikte gönderilen kenar-köşe aparatı, zemin aparatı, mobilya fırçası sayesinde geniş kapsamlı bölgelerde bile etkili sonuç elde edebilirsiniz. Vakum hortumu ve vakum boruları sayesinde yüksek performansta vakum gücü elde ederek zorlu lekelerden kurtulabilirsiniz. Otomatik kablo sarıcısı sayesinde kablolar birbirine karışmayacak ve size zorluk çıkarmayacaktır. Ayrıca ses düşürücü egzostu sayesinde yüksek ses çıkarmadan temizlik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Güç 1600 W
Temiz Su Tankı Kapasitesi 4,3 Litre
Kirli Su Tankı Kapasitesi 22 Litre
Su Haznesi Var
Taşıma Kolu Var
Kordon Uzunluğu 5,6 metre
Ürün Özellikleri - Halı, koltuk ve sert zemin yıkama, - Dünyada tek ‘kirli su tahliye sistemi’
Aksesuarlar Kenar Köşe Aparatı, Zemin Aparatı, Mobilya Fırçası, Vakum Hortumu, Vakum Boruları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.