Aparat

Elektrikli süpürge kullanımını daha verimli hale getirmeyi sağlayan unsurlar arasında, elektrikli süpürgeyi tamamlayan elemanların dışında, süpürge aparatları da vardır. Süpürge aparatı, temizlikte süpürge aşamasında, temizlenecek bölgeye uyum sağlayan araçlardır. Fakir elektrikli Ev Aletleri, özellikle halı ve kilimler dışında tozlanma özelliği gösteren perde ve koltuk gibi kumaş içeren eşyalara uyumlu olan koltuk süpürme aparatı da üretmiştir. 

Toplam 31 ürün görüntüleniyor.
Filtrele
1 2

Süpürge Aparatı

Sadece koltuk ve halılarınızda değil özellikle yataklarınızda da kullanabileceğiniz bu aparatlar, her gün her kişinin 6 ila 9 saat arasında kullandığı ve ister istemez tozlanmaya maruz kalan yatakların ömürlerini uzatabilmek için oldukça faydalıdır. Perde ve koltuk gibi kumaş içeren eşyaların yanında, belirli aralıklarla yataklara da süpürme işlemi yapılmalıdır.

Fakir Süpürge Aparatı Çeşitleri

Fakir süpürge aparatları halı, kilim, koltuk ve perdelerinizin yanında yataklarınızın da ömürlerini uzatmaya ve temizlemeye yardımcı olurken, uzun, yumuşak ve sık kıllı mobilya aparatını üreterek mobilyalarınızın sağlığını gözetmeyi de ihmal etmemiştir. Çizilme özelliği gösterebilecek mobilyalarınızda narin kılları sayesinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz mobilya toz alma aparatını, temizlikte çoğu zaman atlanan ama sürekli göz önünde olan ve tozlanan parke süpürgeliklerinizi temizlemek için de kullanabilirsiniz. Parke süpürgelikleri tıpkı parkeler gibi hızla tozlanıp kirlenirken, aynı duruma parke ve taş zeminlerin köşe kısımlarında da rastlanır. Zemin köşeleri, radyatör ve pencere köşeleri ve kenarları için üretilmiş olan Fakir kenar köşe aparatı ve dar alan aparatlarıyla temizliğinizin gerçek bir temizlik olduğundan emin olabilirsiniz. Prestige Ts 2400 sert zemin aparatı ve pedallı aparat; Diego Impact kenar köşe aparatı, dar aparat ve yer aparatı; Granada Delux Öko parke aparatı; Franky Pro yer aparatı; Franky Pro BLDC hortum; Veyron Turbo XL Premium süpürücü aparat, Whisper kenar köşe aparatı; Starky HSA 252 süpürücü aparat, Emotion 2400 Parquet Öko yer aparatı; Granada Öko pedallı aparat; Veyron Premium Limited Edition, Veyron Turbo XL Premium, Starky Öko Power, Lucky, Waccus BL 100 sert zemin aparatları; Starky Pro kenar köşe aparatı; Starky Pro yer aparatı ve dar aparat; Granada Delux Öko dar aparat; Darky's, Starky Öko pedallı aparat ara parça; Veyron Öko, Veyron Turbo XL, Ranger Elektronik, Ranger, Starky Öko Power, Mars dar aparat; As Premium 1108T CBC, As 1072 NT kenar köşe aparatı, ML Roboter, GL Roboter dar aparat; ML Roboter fırçalı aparat; RCT 144 Turbo dar aparat; Hygien 2600 H2O mobilya aparatı, dar aparat ve kenar köşe aparatı; Smart S 350 süpürme aparatı, mobilya aparatı ve dar aparat gibi birçok elektrik süpürgesi aparatı seçenekleriyle Fakir Elektrikli Ev Aletleri sizlere gerçek ve hızlı biten bir temizlik, sevdiklerinizle geçireceğiniz uzun vakitler sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.