Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Rocky SB 5156 2'si 1 arada Dikey Kablolu Süpürge

Yakında

Gelince Haber Ver

Fakir Rocky SB 5156 2'si 1 arada Dikey Kablolu Süpürge, pratik bir süpürge olarak hayatınıza girmeye hazır. Dikey kablolu süpürgeler, kullanımı kolaylaştırırken muhafaza edilmesi ve evinizde yer kaplamaması gibi özellikler sebebiyle de tercih ediliyor. Fakir Fakir Rocky SB 5156 2'si 1 arada Dikey Kablolu Süpürge ise sizlere daha fazlasını sunarak farklı aparatlarla hayatınızı kolaylaştırıyor.

Ergonomik Tasarım ve Yüksek Performans

Fakir Rocky SB 5156 2'si 1 arada Dikey Kablolu Süpürge, tasarımı sayesinde elinizi tam olarak kavrar ve zorlanmadan süpürgeyi hareket ettirmenize imkan tanır. Belinize de baskı yapmadan süpürme işlemlerinizi tamamlamanızı sağlayan ürün ile zorlanmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Beyaz ve siyah renklerinin uyumu ile görüntüsü de oldukça şık olan Fakir Rocky SB 5156 2'si 1 arada Dikey Kablolu Süpürge, evinizdeki tüm süpürme işlemleri için özel olarak tasarlanmıştır.

Fakir Rocky SB 5156 2'si 1 arada Dikey Kablolu Süpürge, 550 W güce sahiptir. Yüksek performans sunan ürün düşük ses seviyesi aralığında kalan 71 dB ile süpürme işlemlerinizi tamamlamanızı sağlar. Gürültü çıkarmadan evinizi süpürebileceğini gibi farklı aparatlarla uygun zeminlere göre süpürme işleminizi yapabilirsiniz. Kenar köşe aparatıyla ulaşılması zor bölgelere bile rahatlıkla erişebilir, hassas mobilya aparatıyla yataklarınızı ve koltuklarınızı süpürebilir, yer aparatıyla da zeminlerinizi tozlardan kolayca arındırabilirsiniz. Güç kablosunun 7 metre uzunluğuyla geniş alanlarda da etkili sonuç alabilirsiniz. Fakir Rocky SB 5156 2'si 1 arada Dikey Kablolu Süpürge, 500 ml toz haznesi kapasitesiyle her işlemden sonra toz haznesini boşalmanıza gerek kalmayacak optimum kapasiteye sahiptir. Ayrıca taşıma kolu sayesinde kullanımı oldukça kolaydır.

Güç 500 W
Toz Kapasitesi 500 ml
Ses Seviyesi 71 dB
Kablo Boyu 7 m
Parke Aparatı -
Kenar Köşe Aparatı Var
Zemin Aparatı -
Hassas Mobilya Aparatı Var
Hassas Döşeme Aparatı -
Yer Aparatı Var
Turbo Aparat -
Taşıma Kolu Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.