Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Rematrix Dikey Kablolu Süpürge Bordo

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir Rematrix Kablolu Dikey Süpürge ile pratik bir temizlik deneyimi sizi bekliyor. Kablolu Dikey süpürgeler sayesinde daha rahat hareket kabiliyetine sahip olarak daha az yorulabilirsiniz. Kolay ve hijyenik süpürge modeli Fakir Rematrix Kablolu Dikey Süpürge’nin yüksek performası sayesinde temizlik alışkanlığınız değişecek ve daha pratik ve konforlu hale dönüşecektir.

Kolay Kullanım ve Yüksek Performans

Fakir Rematrix Kablolu Dikey Süpürge’de bulunan HEPA filtre sayesinde toz haznesinin içerisinde bulunan çok küçük toz partikülleri ve alerjen maddeler dışarı çıkamıyor ve filtrede takılı kalıyor. Süpürgenin içerisinde bulunan hava da bu filtre sayesinde temizlendikten sonra dışarıya verilmiş oluyor, bu sayede ortamınızı da sağlıklı hale getiriyor.

Fakir Rematrix Kablolu Dikey  Süpürge, 1 litre toz kapasitesi sayesinde ergonomik bir kullanım sağlar. 650 W gücü ile yüksek performans sunan ürün sadece 76 dB’lik ses gücü seviyesiyle performansının yanı sıra sessiz çalışarak gürültü kirliliğini de önler.  Üçgen başlığı sayesinde ulaşılması zor köşelerde bile çok iyi sonuçlar veren Fakir Rematrix Kablolu Dikey Süpürge, geniş alanda temizlik yapma fırsatını sunar. Ergonomik tutma sapı sayesinde kolay manevralar yapabilir ve temizlik sürecinizi yorucu olmadan tamamlayabilirsiniz. Kullanıcıların tüm beklentilerini karşılayan bu ürün ile pratik ve hijyeni bir arada bulabilirsiniz.

Performans
Güç650 W
Ses Gücü Seviyesi76 dB
Toz Kapasitesi1 Litre
Kullanım
Taşıma KoluVar
Çalışma Yarıçapı7 metre
Filtreleme
Toz Kapasitesi1 Litre
Filtreleme SistemiToz Torbasız
FiltrelerH.E.P.A Filtre
Başlık ve Aksesuarlar
AksesuarlarTekerlekli Üçgen Yer Aparatı
Standart BaşlıkÜçgen Başlık
Ürün Özellikleri
Ürün Özellikleri - Kolay manevra kabiliyeti - Ergonomik tutma sapı
Tasarım
Renk SeçenekleriBordeaux, Gold, Rosie
Ürün Boyutu 19 x 21 x 59 cm
Ürün Ağırlığı2 kg
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.