Rematrix Dikey Kablolu Süpürge Gold
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Rematrix Dikey Kablolu Süpürge Gold

809,00 TL

Kredi kartı Tek Çekim ve Nakit(Havale) ödeme seçeneklerinde sepette %15 indirim *

*İndirim, seçili ürünlerde geçerlidir

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Rematrix Dik Elektrikli Süpürge Gold ile şık, pratik ve hijyenik bir temizlik sizi bekliyor. Yorulmadan temizlik yapmanızı sağlayan bu ürün ile zor bölgelerde bile etkili sonuçlar elde etmeniz mümkündür. Pratik kullanımı sayesinde rahat hareket kabiliyeti sunan Fakir Rematrix Dik Elektrikli Süpürge temizlik alışkanlarınızı değiştirebilirsiniz.

Şık Tasarım Yüksek Performans

Fakir Rematrix Dik Elektrikli Süpürge siyah ve altın sarısı renkleriyle şık bir görünüm sunarken tasarımında bulunan HEPA filtre sayesinde toz haznesinin içerisinde bulunan çok küçük toz partikülleri ve alerjen maddeler dışarı çıkmaz ve filtrede kalır. Süpürgenin içerisinde bulunan hava da bu filtre sayesinde temizlendikten sonra dışarıya verilir, bu sayede ortamınızı da sağlıklı ve daha yaşanabilir hale getirir. Fakir Rematrix Dik Elektrikli Süpürge ile etkili bir temizlik pratik kullanım ile birleşerek kullanıcılarının en büyük yardımcısı oluyor.

Fakir Rematrix Dik Elektrikli Süpürge, 1 litre toz kapasitesi sayesinde ergonomik bir kullanım sağlar. 650 W gücü ile yüksek performans sunan ürün sadece 76 dB’lik ses gücü seviyesiyle performansının yanı sıra sessiz çalışarak gürültü kirliliğini de önler. Üçgen başlığı sayesinde ulaşılması zor köşelerde bile çok iyi sonuçlar veren Fakir Rematrix Dik Elektrikli Süpürge, geniş alanda temizlik yapma fırsatını sunar. Ergonomik tutma sapı sayesinde kolay manevralar yapabilir ve temizlik sürecinizi yorulmadan tamamlayabilirsiniz.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.