Prosense Saç Kurutma Makinesi Siyah
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Prosense Saç Kurutma Makinesi Siyah

539,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Prosense Saç Kurutma Makinesi Siyah ile saçlarınızı kurutmak artık zor değil. Fakir Prosense Saç Kurutma Makinesi Siyah ile kuaförden çıkmış hissini yaşayabilirsiniz. Kurumayan saçlarınıza anında çözüm sunan ürün sayesinde sadece kurutma işlemlerinizi değil şekillendirme işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Ergonomik kullanımı ve güçlü ısı üfleme teknolojisiyle hem saçlarınızı kurutur hem de şekillendirmenize yardımcı olur.

Dilediğiniz Isı Modunu Seçin

Fakir Prosense Saç Kurutma Makinesi Siyah, 3 farklı ısı ayarına sahiptir. Düşük, orta ve yüksek ısı ayarı sayesinde dilediğiniz seçimi yapmanıza imkan sunar. Yüksek ısı ayarında bile saçlarınıza zarar vermez, saç kırıkları oluşmasını engeller. Zamanınızın olmadığı durumlarda yüksek ısı ayarını seçebileceğiniz gibi hız ayarını da seçebilmeniz mümkün. 2 farklı hız ayarıyla düşük ve yüksek hız modunu da seçebilirsiniz.

Fakir Prosense Saç Kurutma Makinesi Siyah, yüksek performans sunan 2100 W güç ile çalışır. Bu sayede saçlarınızı hızlı bir şekilde kurutmaya başlayabilirsiniz. DC motoru sayesinde sizi yarı yolda bırakmaz, seneler boyunca maksimum verim alarak kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra soğuk hava da üfleyen saç kurutma makinesi, yazın sıcak günlerinde bile sizi bunaltmadan saçlarınızı kurutmaya ve şekillendirmeye yardımcı olur. Dar kurutma başlığıyla saçlarınızda fön çekilmiş hissini yaşayabileceğiniz gibi Difüzör başlığıyla dalgalı ve kıvırcık saçlar elde edebilirsiniz. Tüm bunları Fakir Prosense Saç Kurutma Makinesi ile dakikalar gerçekleştirerek kuaförden yeni çıkmış gibi parlak, bakımlı ve kuru saçlara sahip olabilirsiniz. Güç kablosunun 1,8 metre uzunluğuyla geniş alanlarda zorlanmadan kullanabilirsiniz.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.