Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Premium AC 120 Air Conditioner - Mobil Klima

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir Premium AC 120 Air Conditioner ile yaz günlerinize doğal bir serinlik geliyor. Bunaltıcı sıcak havalarda özellikle yaz aylarında içinde bulunduğunuz ortamı serinleterek gününüzün çok daha güzel geçmesini sağlayan ürün, ergonomik ve kompakt tasarımıyla kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Günlerinizi çok daha kaliteli hale getirmeniz için tasarlanan ürün ile siz de yazın yakıcı sıcaklarından Fakir Premium AC 120 Air Conditioner ile kurtulabilirsiniz.

Sessiz Çalışma Özelliği ile Rahatsızlık Vermez

Fakir Premium AC 120 Air Conditioner, sadece 64 dB ses seviyesinde sessizce çalışır. Bu sayede ortamınızı serinleterek gürültü kirliliği yaratmaz. 3400 W güçle çalışan ürün, bu yönüyle yüksek performans göstererek saniyeler içinde ortamınızın havasını soğutmaya başlar. Beyaz rengiyle bütün dekorlara uyum sağlayabilen şık görüntüsü, yüksek performansı ve sessiz çalışma özelliği sayesinde ürünün ilgili klasmanında en çok tercih edilen klimalar arasında yer almasını sağlar. 33 kg ağırlığa sahip olan ürün, bu yönüyle de taşınabilir olma özelliğine sahiptir. İsterseniz evinizde isterseniz ofisinizde kullanabileceğiniz gibi odadan odaya da rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Fakir Premium AC 120 Air Conditioner, 12000BTU/h soğutma kapasitesine sahiptir. Yüksek soğutma kapasitesi sayesinde 100 m2 gibi geniş alanlarda, sıcak ve bunaltıcı havalarda adeta nefes alabilmenizi sağlar. 2 yönlü hava salınımı sayesinde tavandan tabana dilediğiniz gibi ayarlama hakkını sunar. 3 adet havalandırma seviyesine sahip ürünün uzaktan kumandası ile çeşitli ayarlamaları yerinizden kalkmadan kolayca ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Uyku fonksiyonu sayesinde sabit bir derecede tutabilir ve özellikle geceleri, sıcak havanın bunaltıcı etkisinden dolayı uyanmanızı engelleyebilirsiniz. Fakir Premium AC 120 Air Conditioner sayesinde sağlıklı ve kaliteli bir uyku düzeni yaratabilirsiniz.

Güç (W) 3400 W
Soğutma Kapasitesi 12000 BTU/h
Havalandırma Seviyesi 3
Uyku Fonksiyonu Var
Ücretsiz Kurulum/Montaj Yok
Uzaktan Kumanda 100 m2
Ses Seviyesi 64 dB
Ağırlık 33 kg
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.