Pionty Izgara & Tost Makinesi Rosie
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Pionty Izgara & Tost Makinesi Rosie

1.766,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

LED Göstergeler İle Zamanı Yönetin

Fakir Pionty Izgara & Tost Makinesi, ayarlanabilir ısı kontrol düğmesi sayesinde ısı seçimini kullanıcılarına bırakarak yiyeceklerine göre ısı ayarını seçmelerini sağlar. LED göstergeleri sayesinde şık bir görünüme sahip olan ürünün kırmızı rengi makine açıldığında yanar ve ayarlanan ısı ayarına geldiğinde sönerken yeşil ışığı makinenin kullanıma hazır olduğunu gösterir. Pişirmek istediğiniz ürüne göre ayarlanabilen kapak yüksekliği sayesinde zengin iç malzemeli tostlar hazırlayabilirsiniz.

Fakir Pionty Izgara & Tost Makinesi İle Alan Tasarrufu Sağlayın

Fakir Pionty Izgara & Tost Makinesi, hem yatay hem de dikey olarak saklanabilir. Kullanmadığınız zamanlarda özel olarak tasarlanan taban dizaynı sayesinde dik bir şekilde kaldırabilirsiniz. Ayrıca güç kablosunu da sararak tezgah üstünüzde alan kaplamayan ürün, mutfağınızda daha fazla kullanılabilecek alanı sizlere sunar. Kilitleme mandalı sayesinde kolayca taşınabilen ürünü dilediğiniz her yere güvenle taşıyabilirsiniz. Mutfağınızda ızgara yapmak istemediğiniz zamanlarda taşımanız için tasarlanan kilitleme mandalı ve taşıma kulbu sayesinde yer değişikliğini güvenle yapabilirsiniz.

İster Tost İster Izgara

Fakir Pionty Izgara & Tost Makinesi Mat, hem ızgara hem de tost yapmak için üretilen özel tasarımı sayesinde birden fazla kullanım seçeneği sunar. Özel olarak tasarlanan yapışmaz kaplama plakaları, pişireceğiniz yiyeceğin içine kadar kusursuz bir performans gösterir. 2000 W çalışma gücüyle ve hızlı ısınma fonksiyonuyla sabah kahvaltılarınızı pratik hale getiren ürün, aynı anda 4 dilim tost ekmeği kapasitesiyle de dikkat çeker. Geniş ızgarası sayesinde dilerseniz balık, tavuk ve kırmızı etlerinizi pişirebilir dilerseniz de sebzelerinizi pişirebilirsiniz. Sadece tost yapmak için değil dilediğiniz yiyeceğiniz pişirmenize yardımcı olacak ürün, mutfağınızdaki en büyük yardımcınız olur. Fakir Pionty Izgara & Tost Makinesi’nin plakaları paslanmaz çelikten üretilmiştir. Plakaların dış kaplamasının paslanmaz çelik olmasından dolayı darbelere, çatal veya bıçak çiziklerine karşı dayanıklıdır ve bu yüzden kullanımı uzun ömürlüdür. Yapışmaz kaplama plakaları sayesinde temizliği de oldukça rahat ve kolay olan ürünü isterseniz sadece bez yardımıyla bile temizleyebilirsiniz.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.