Mr Chef Quadro Blender Set Violet
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
Stokta Yok
Ürünü
360°
Görüntüleyin

Mr Chef Quadro Blender Set Violet

1.249,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set Violet, ergonomik tutuşu sayesinde elinize hemen oturur ve tüm işlemlerinizi kolayca halletmenizi sağlar. Gelişmiş tasarımı ve yüksek performansta çalışma gücü sayesinde kullanıcılarının gözdesi olan ürün, mutfağınızda lezzetli yemekler hazırlamanıza yardımcı olur. Dilerseniz çorbalarınızı harika bir kıvamda pişirebilir, dilerseniz kek çırpabilir, dilerseniz de en sert sebzelerinizi bile rendeleyebileceğiniz ürün, çok yönlü kullanımıyla tüm ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunar.

Güçlü Çalışma Performansı İle Tam Kıvamında Yemekler

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set, 1000 W çalışma gücüyle maksimum verim elde etmenize imkan verir. 1500 ml kapasitesiyle ailenize ve sevdiklerinize yetecek kadar büyük hacimli işlemleri bile tek seferde yapabilirsiniz. Ürün ile birlikte gönderilen 900 ml ölçü kabı, tam kıvamında yiyecek ve içecek hazırlamanıza yardımcı olur. Fakir Mr Chef Quadro Blender, güçlü bıçakları sayesinde doğrama ve rendeleme gibi işlemlerinizde bile sizi yalnız bırakmaz. Paslanmaz çelikten üretilen bıçakları size dilediğiniz boyutta doğrama işlemi yapmanızı sağlar. Çelik çırpma teli, çelik blender ayağı, ölçü kabı, rendeleme aparatı, dilimleme aparatı ve çelik doğrayıcı ile birlikte gönderilen ürünün 2 kademeli hız ayarı sayesinde dilediğiniz hızda işlemlerinizi pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

Fakir Mr Chef Quadro Blender Set, ergonomik tutuşu sayesinde kolayca kavranabilir ve kullanım kolaylığı sağlar. Hangi hızda çalışırsa çalışsın kaydırmaz tabanı sayesinde cihazın çalışma esnasında kaymasını engeller ve güvenliğini de sağlar. Kullanım kilidi sayesinde işlemlerinizi yaparken tezgahınızın üzerinde dağınıklık yaşanmaz ve etrafa sıçrama gibi problemlerin önüne geçerek kullanım kolaylığı sunar. 

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.