Flyjet Buharlı Ütü Mavi
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
Stokta Yok

Flyjet Buharlı Ütü Mavi

999,00 TL

Kredi kartı Tek Çekim ve Nakit(Havale) ödeme seçeneklerinde sepette %15 indirim *

*İndirim, seçili ürünlerde geçerlidir

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Flyjet Buharlı Ütü Mavi ile kırışıklardan kolayca kurtulabilirsiniz. İşinizi kolaylaştıran yüksek performanslı buharlı ütü sayesinde kırışıklar kolayca açılarak sizi yormaz. Güçlü buhar sistemi ve kaygan yapılı seramik tabanı sayesinde giysilerinizde mükemmel pürüzsüzlüğü yakalayabilirsiniz. Yüksek buhar püskürtme özelliği sayesinde tüm kumaş tiplerinde etkili sonuçlar verir.

Kullanım Kolaylığıyla Yüksek Perfomans Birleşti

Fakir Flyjet Buharlı Ütü, 2600 W güçle çalışarak yüksek performans gösterir. Kendi kendini temizleyebilen gelişmiş sistemi sayesinde sudaki kirecin ütü içinde birikmesini engeller ve kireci kaynar suyla buhar gözeneklerinden dışarıya atar. Bu özelliği sayesinde yüksek performansından asla ödün vermeyerek uzun süreli kullanım ömrüne sahiptir. Dakikada 30 gram sürekli buhar çıkışı sağlar ve dakikada 160 gram şok buhar püskürterek en zorlu kumaş tiplerinde bile kırışıklıkları sorunsuz açar.

Fakir Flyjet Buharlı Ütü, 3 seviye buharlı basınç seçeneklerinden jet buhar, yüksek buhar basıncı ve buhar püskürtme fonksiyonları sayesinde dilediğiniz seviyede ütü yapmanıza yardımcı olur. Buhar ayarı ile püskürtülmesini istediğiniz buhar miktarını ayarlayabilirsiniz. Kumaş özelliklerinize göre ayarlanabilir sıcaklık seviyesi sayesinde giysilerinize zarar vermeden ütü işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 Fakir Flyjet Buharlı Ütü, seramik tabanı sayesinde giysileriniz üzerinde kayar ve kullanım konforu sağlar. En iyi ütü tabanlarından olan seramik taban satesinde kumaşlarınız ütünüze yapışmaz ve giysilerinizde parlama yapmaz. Damlama eminiyeti sayesinde düşük ısıda kullanırken kıyafetlerinizde su lekelesi olmaz. Fakir Flyjet Buharlı Ütü ergonomik tutma sapı ve güç kablosunun uzunluğu sayesinde kullanıcılarının ütü süreci boyunca bileklerinin ağrımasının önüne geçer.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.