Fırça

Elektrikli süpürgeyle temizlik işlemi sırasında temizliği verimli bir hale getirmek için en gerekli unsurlardan biri elektrikli süpürge fırçalarıdır. Hortum kısmının ucunda yer alan ve temizlenmesi istenen yerle direkt temas eden elektrikli süpürge fırçaları, temizliğin tam olarak gerçekleşmesinde adeta bir başrol gibidir. Elektrikli süpürgeler söz konusu olduğunda ise Fakir süpürge fırçaları başrol oluşundaki görevini sonuna kadar yerine getirmektedir.

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Filtrele

Fakir Elektrikli Süpürge Fırçaları

Halılar ve koltuklar için biçim ve özellik bakımından farklı çeşitlerde üretilen Fakir elektrikli süpürge fırçaları hazneleri içerisine yer alan fırça kısımları spiral bir biçimde yerleştirilmiştir. Bu durum elektrikli süpürgeyle temizlik sorasında kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır. Özellikle sık vakit geçirilen alanlarda yer alan koltuk ve perdelerde zamanla tozlanmalar meydana gelir ve yıkamadan önce muhakkak elektrikli süpürge yardımıyla tozlarından arındırılması gerekmektedir. Koltuk ve perdeler için süpürmeden ve tozlarından arındırmadan yapılan yıkama işlemleri kumaşlara büyük zarar vermekte ve eşyaların ömürlerini kısaltmaktadır. Sert ve sık kılları sayesinde ise koltuk ve perdelerden tozları süpürerek arındırmayı sağlayan Fakir halı ve perde fırçaları, yaşam alanınıza temizlik, eşyalarınıza uzun bir ömür kazandıracaktır.

Elektrikli Süpürge Fırçası Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle evlerimizde yer alan halıların üzerinde, ilk bakışta görülmese bile, yerleşip kalmış kir ve tozları kökünden yok etmek için elektrikli süpürge fırçasının çok iyi seçilmesi ve kaliteli bir malzemeden üretilmiş olması gerekmektedir. Fakir Elektrilli Ev Aletlerinin süpürge fırçası modellerinde olduğu gibi kılları sert ve sık olan elektrikli süpürge fırçaları, yumuşak ve seyrek olanlara göre daha iyi bir temizlik sağlamakta, halı yüzeylerini tozdan derinlemesine arındırmaktadır. Fakir elektrikli süpürge fırçaları, başlık haznesine yerleştirilen kıllarının biçimi sayesinde daha iyi bir temizlik sağlarken, spiral biçiminde kıvrılan modelleri ile sizleri düşünerek daha az efor sarf etmenizi sağlar. RTC 144 Turbo ve Emotion 2400 Parquet Öko modelleri ile Fakir Elektrikli Ev Aletleri sizlere tozlardan arınmış halı, kilim, perde ve koltuklar; temiz ve ferah bir yaşam alanı sağlar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.