Filtre

Temizlik işleminin vazgeçilmez aletlerinden biri olan elektrikli süpürgelerin kendilerinden beklenen verimi göstermeleri şüphesiz, elektrikli süpürgelerin aparatlarına bağlıdır. Toz torbası, süpürge filtresi ve elektrikli süpürge hortumunun temizliği, temizliğin iyi ve istenildiği şekilde yapılmış olmasını sağlamaktadır. Özellikle elektrikli süpürgeden beklenen maksimum emiş gücü, direkt olarak elektrikli süpürge filtresiyle bağlantılıdır.

Toplam 17 ürün görüntüleniyor.
Filtrele

Elektrikli Süpürge Filtresi Ne İşe Yarar?

Halı, kilim, perde ve koltukları süpürme işleminde, elektrikli süpürgenin fırça kısmından geçen tozlar süpürge hortumuna, oradan da toz torbasına aktarılır. Fakat bu aktarım esnasında elektrikli süpürge motorunun toz zerrelerinden zarar görmemesi için filtreye ihtiyaç duyulmuştur. Aksi takdirde süpürge motoru içerisine kaçan tozlar süpürgenin kısa bir süre sonra arızalanmasına yol açacaktır. Elektrikli süpürge filtreleri toz filtresi ve hepa filtre olmak üzere iki kategoriye ayrılır. Çoğu toz filtresi istenildiği zaman istenildiği şekilde yıkanıp kurutulabilir fakat hepa filtreler için böyle bir durum geçerli olmayabilir. Bunu öğrenmek için elektrikli süpürgenizin içerisinden çıkan kullanma talimatlarını dikkatle okumanız gerekmektedir. Böylece yıkanmaması gereken hepa filtreyi yıkamaktan doğacak olumsuzluklar ortadan kalkacaktır.

Fakir Hepa Filtre

Fakir Elektrikli Ev Aletleri’nin hepa filtre özelliği gösteren filtre çeşitleri, süpürge motorunuz ve sizin sağlığınız için büyük bir yardımcıdır. Açılımı “High Efficiency Air Particulate” olan hepa filtrelerde söz konusu olan genel olarak gözle görülmeyecek kadar küçük haşere, havada uçuşan toz zerreleri, toz ve kirlerdir. Hepa filtreler genel olarak bu gibi sağlığa zararlı durumlarla karşı karşıya kalınmaması için üretilmiştir. Fakir süpürge filtreleri, hepa filtre özellikleri sayesinde haşere, toz zerreleri, toz ve kirleri emer, böylece egzoz kısmından dışarı çıkıp tekrardan havaya karışmasını engeller. Bu özelliği ile Fakir hepa filtre, adeta astımı ve toza alerjisi olan kişiler düşünülerek üretilmiştir. Sizin ve çocuklarınızın sağlığı, elektrikli süpürge motorunuzun ömür uzunluğu için gönül rahatlığıyla Fakir hepa filtreli elektrikli süpürgelerini edinebilirsiniz. Mars ve Starky Öko Power modellerinin bez filtreleri yanında, Ranger Elektronik, Prestige Ts 2000, Franky, Diego Impact, Franky Pro BLDC, Whisper, Veyron Turbo XL, Pretty Bs 110, Starky Öko Power, ML Roboter, GL Roboter, Granada Delux Öko, Granada Öko, Smart S 350 ve Emotion 2400 Parquet hepa filtrelerden elektrikli süpürge modelinize uygun olanını tercih edebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.