Brise Saç Kurutma Makinesi Kırmızı
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Brise Saç Kurutma Makinesi Kırmızı

389,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Brise Saç Kurutma Makinesi Kırmızı ergonomik tasarımıyla tutuş kolaylığı sağlarken işlemleriniz sırasında kolunuzun yorulmasını engeller. Tasarımının tamamında kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş ürün ile saçlarınızı kuruturken veya şekil verirken saçlarınız yıpranmaz ve kırılmaz. Sahip olduğu yüksek teknolojilerle ıslak saçlarınızda dakikalar içinde kurutma sağlayan ürün, profesyonel saç bakımının ilk adımını evinize taşır.

Tüm Saç Tiplerinde Kusursuz Bakım

Fakir Brise Saç Kurutma Makinesi Kırmızı, 2200 W güç ile çalışmaktadır. Yüksek performansı sayesinde saçlarınızda devrim yaratacak ürün, tüm saç tipleri için mükemmeli odağına almıştır. Saçlarınızı yıpratmadan kurutabileceğiniz gibi dilediğiniz şekli de vermenize imkan tanıyan ürünün 2 farklı hız ayarı ve 3 farklı ısı ayarı bulunmaktadır. Saç tipinize veya vaktinize göre dilediğiniz kombinasyonu yaparak işlemlerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Fakir Brise Saç Kurutma Makinesi Kırmızı, soğuk hava üfleme özelliğine de sahiptir. Saç kurutma makinelerini kullanırken sıcaklıktan etkilenen kullanıcıların deneyimini kusursuzlaştıran bu özellik ile saçlarınızı dilediğiniz gibi kurutabilirsiniz. Asma kancası bulunan saç kuruma makinesini banyonuzda veya evinizin herhangi bir alanında dilediğiniz gibi konumlandırabilirsiniz. Güç kablosunun uzun olması, geniş alanlarda hareket kolaylığı sunar.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.