Aynı Gün Teslimat ve Kurulum HizmetiFAKİR’DEN ÜCRETSİZ AYNI GÜN EVE TESLİM VE KURULUM HİZMETİ
HAYATIN KOLAY OLMASI İÇİN BAŞLANGICIN ZOR OLMASI GEREKMEZ


Fakir, Robert RS 770 akıllı süpürge hayatınızı kolaylaştırmaya geliyor. www.fakir.com.tr adresinden, saat 15.00’e kadar verilen Robert RS 770 süpürge siparişlerini aynı gün içinde eve teslim etmekle beraber ürünün kurulumunu da gerçekleştiriyor.

Satın alma işlemi tamamlandıktan sonra uzman ekipler tarafından aranacak olan müşterimizden randevu alınarak ürün teslimatı verilen adrese yapılıyor. Ürünün kurulumunu yapıp nasıl çalıştığıyla ilgili bilgi veren Fakir Uzmanları hayatınızı kolaylaştırıyor, evinizin pırıl pırıl olmasını sağlıyor.


RS770 Aynı Gün Teslimat ve Kurulum/Uygulama Esasları

 • - www.fakir.com.tr adresinden yapılan RS770 model robot süpürge siparişleriniz; aşağıda belirtilen koşullar dahilinde aynı gün Fakir Uzman Ekipleri tarafından teslim edilip, kurulum hizmeti ücretsiz olarak sağlanacaktır.

 • - Resmi tatiller ve Pazar günleri hariç, gün içerisinde 15:00’ a kadar ödemesi onaylanan RS770 siparişleriniz aynı gün teslimat kapsamındadır. Aynı gün (En geç 17:00’a kadar) ilgili Fakir Yetkilileri sizinle irtibata geçerek aynı gün teslimat için randevu oluşturacaktır.

 • - Aynı gün teslimat; sadece İstanbul, Ankara ve İzmir için geçerli olup, şehir merkezleri dışındaki istisna ilçeler ürün detay sayfasından kontrol edilmelidir.

 • - Stokların tükenmesi durumunda siparişin teslimi aynı gün yapılamayabilir.

 • - Saat 15.00’ten sonra verilen siparişlerin teslimat planı bir sonraki gün içinde yapılır.

 • - Pazar günleri ve resmi tatillerde alınan siparişler kapsam dışıdır. Sokağa çıkma yasağı ilan edilen iller ve günlerde teslimat ve kurulum olanağı mümkün değildir.

 • - Aynı gün teslimat: Ankara’da; Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Gölbaşı, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, İstanbul’da; Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Ümraniye, Üsküdar, Maltepe, Kartal, Pendik, Sultanbeyli, Tuzla, Avcılar, Başakşehir, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Küçükçekmece, Arnavutköy, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Sarıyer, Sultangazi, Şişli, Zeytinburnu, İzmir’de; Balçova, Buca, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Konak, Narlıdere, Bayraklı, Bornova, Çiğli, Karşıyaka, Menemen ilçelerinde geçerlidir.

 •  - İstanbul merkezi dışında kalan Çatalca, Silivri, Şile ve Adalar gibi ilçelerde müşteriden randevu alınarak hizmet verilecek.


 • - Ankara merkez dışında kalan Polatlı, Haymana, Beypazarı ve Çubuk gibi ilçelerde müşteriden randevu alınarak hizmet verilecek.


 • - İzmir merkez dışında kalan Çeşme, Urla, Bergama, Foça, Kemalpaşa, Selçuk, Tire ve Torbalı gibi ilçelerde müşteriden randevu alınarak hizmet verilecek.


 • - Evde kurulum ve tanıtım işleminin sorunsuz şekilde tamamlanabilmesi için evinizde kablosuz internet bağlantınızın ve Fakir Robot uygulamasını destekleyen akıllı telefonunuzun olması önerilmektedir. 

 • - Mücbir sebep halleri saklı olmak üzere Fakir Elektrikli Ev Aletleri Dış Tic. A.Ş. kampanyayı durdurma ya da kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.