Veronica Buhar Jenaratörlü Ütü Siyah
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Veronica Buhar Jenaratörlü Ütü Siyah

2.699,00 TL

Kredi kartı Tek Çekim ve Nakit(Havale) ödeme seçeneklerinde sepette %15 indirim *

*İndirim, seçili ürünlerde geçerlidir

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Veronica Buhar Jenaratörlü Ütü Siyah ile giysilerinizdeki kırışıklar tarih olacak. Buharlı ütülerin gelişmiş teknolojileri ile tasarlanan ürün sayesinde giysilerinizde kötü görünüm yaratan kırışıklıklardan çok kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Fakir Veronica Buhar Jenaratörlü Ütü’nün yüksek buhar gücü sayesinde tüm kırışıklıklar kolay bir şekilde açılır. 

Buhar Gücüyle Pürüzsüz Giysiler

Fakir Veronica Buhar Jenaratörlü Ütü, güçlü buhar kazanı sayesinde yüksek performansta buhar üfleyerek giysilerinizi ütülerken buhar kilitleme sistemiyle de öne çıkar. Bu sayede pratik bir kullanım da sağlayan ürün, kullanıcıların tüm beklentilerini karşılar.

Fakir Veronica Buhar Jenaratörlü Ütü, 2000 W güç sunarak dakikada 140 gram buhar verebilen yüksek performansıyla giysilerinizi ilk günkü gibi yapar. Sadece 15 saniye içinde 2000 W güce ulaşarak ısınır ve kullanıma uygun hale gelir, bu sayede zamandan tasarruf ederek pratik bir ütü deneyimi yaşayabilirsiniz. Su tankının 2 litre kapasiteli olması kesintisiz şekilde ütü işleminizi tamamlamanızı sağlar. Güç kablosunun 1,5 metrelik uzunluğuyla işinizi kolaylaştıran Fakir Veronica Buhar Jenaratörlü Ütü; 5,5 bar buhar basıncıyla da öne çıkar.

Fakir Veronica Buhar Jenaratörlü Ütü, kireçleme önleyici kartuşu sayesinde kireç oluşumunu engeller ve uzun süreli kullanım sağlar ayrıca kendi kendini de temizleyerek size ekstra bir iş yükü getirmez. Çalışırken su eklenebilen su tankı sayesinde ütüyü durdurmanız gerekmez, böylece planladığınızdan da önce ütünüzü bitirebilirsiniz. Kumaşa göre ayarlayabileceğiz buhar seviyesi sayesinde her giysinize uygun programı seçebilirsiniz. Çizilmelere karşı dayanıklı olarak üretilen ürünü, titanyum kaplamalı özel tabanı sayesinde uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.