Trinity Blender Set Violet
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Trinity Blender Set Violet

899,00 TL
Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Trinity Blender Set Violet, mutfağınızın yeni şefi olmaya hazır. Pratik bir şekilde yiyecek veya içeceklerinizi hazırlayabileceğiniz ürün sayesinde dakikalar içinde maksimum verimde sonuçlar elde edebilirsiniz. Çelik çırpma teli, çelik blender ayağı ve çelik doğrayıcısı sayesinde karıştırma, çırpma ve doğrama işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Turbo Fonksiyonu İle Hızlı Çözüm

  • Fakir Trinity Blender Set Violet, turbo fonksiyonu ile saniyeler içinde yapmak istediğiniz işlem konusunda sizlere yardımcı olur.
  • Klasik yöntemlerden farklı olarak teknoloji ile tasarlanan ürün sayesinde kısa sürede etkili sonuçlar elde edebilirsiniz.
  • 900 W gücüyle yüksek performans sunan ürünün 2 bıçağı ile tüm kesme, doğrama işlemlerinizi kısa süre içinde çözümleyebilirsiniz. 
  • Fakir Trinity Blender Set Violet, 2 kademeli hız ayarına sahiptir. İstediğiniz hız seçeneği ile çırpma, kesme ve doğrama işlemlerini yapabilirsiniz.
  • Dilerseniz düşük hızda dilerseniz yüksek hızda kullanabileceğiniz ürünün doğrayıcı haznesi 700 ml’dir. Yüksek kapasitedeki bu hazne ile en sert gıdaları bile hızlıca doğrayabilirsiniz.
  • Buz kırabilme özelliği de bulunan ürün sayesinde mutfağınızdaki pratik yardımcınız ile tanışın.
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.