Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Sun Bluetooth Vücut Analiz Baskülü

Yakında

Gelince Haber Ver
1.189,00 TL
Ücretsiz kargo
9 aya varan taksit
2+1 yıl ek garanti

Fakir Sun Bluetooth Vücut Analiz Baskülü ile vücudunuzun kontrolünü elinize alabilirsiniz. Kilo kontrolünüzü rahatlıkla yapmanızı sağlayan ürün sayesinde fit bir görünüme kavuşabilir veya mevcut kilonuzu koruyabilirsiniz. Cam malzemesi ve LCD ekranı ile evinizin dekoruna uyum sağlarken ağırlığı hissettiği an çalışmaya başlayarak kullanımı oldukça kolaydır.

Bluetooth Özelliği ile Uzaktan Erişim

Fakir Sun Bluetooth Vücut Analiz Baskülü, tam 12 kullanıcıya ait hafıza kaydı özelliği bulunmaktadır. Bu sayede kendinizin, aile üyelerinizin hatta arkadaşlarınızın bile geçmiş verilerini kayda alabilir bu sayede kilo kontrolleri için bilinçli bir yol haritası çıkarabilirsiniz. LCD ekranından verileri kolayca okuyabileceğiniz ürün ayrıca cam malzeme ile üretilmiştir, bu yönüyle kullanıldığı alanlarda şık bir görüntü de sunar. Vücut analiz özelliği sayesinde vücudunuzdaki yağ, kas gibi ölçümleri de rahatlıkla yapabilir ve veriler elde edebilirsiniz. Kalori hesaplama özelliği sayesinde kilonuza göre günlük alabileceğiniz maksimum kaloriyi sizlere bildirir be sayede her zaman fit kalabilirsiniz.

Fakir Hercules Vücut Analiz Baskülü, 100 gram hassasiyete sahiptir. Bu ince ayarı sayesinde sizlere her zaman tam ve doğru bilgi sunan ürün ile maksimum 180 kilograma kadar ölçüm yapabilirsiniz. Hassasiyetinin bu denli ince bir çizgide oluşundan dolayı sadece kilo ölçmek için değil başka birçok ögeyi de rahatlıkla tartmanızı sağlar. Bluetooth özelliği sayesinde akıllı cihazlarınızla eşleştirebilir ve diyetteyken yağ ölçümlerinizi basitçe yapabilirsiniz. Bluetooth bağlantısını yaptıktan sonra akıllı cihazlarınızdan kas, yağ, kilo ve vücut analizlerinizi görüntüleyebilir, takibini yapmaya başlayabilirsiniz.

Maksimum Ölçüm 180 kg
Hassasiyet 100 gr.
Hafıza Kaydı 12 kullanıcı
Kalori Hesaplama Var
Bluetooth Özelliği Var
Akıllı Cihaz ile Kullanım Var (Senssunhealth)
Vücut Analiz Özelliği Var
LCD Ekran -
Materyali -
Yağ Ölçer Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.