Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Retroplex Mutfak Robotu Violet

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.
Retroplex Mutfak Robotu Violet - Galeri
Galeri
Video

Retroplex Mutfak Robotu Violet, şık tasarımı ve kolay kullanımıyla mutfağınıza kolaylık getiriyor. Yapımı zor ve emek gerektiren işlemlerde bile imdadınıza yetişerek sizi hiç yormazken, güçlü motor gücüyle de üstün performans sergiliyor. Çeşitli aparatları sayesinde birden fazla işlemi yapmanıza olanak sağlayan ürünün gelişmiş fonksiyonları ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretiyor.

Yeni Kişisel Asistanız: Retroplex Mutfak Robotu

Fakir Retroplex Mutfak Robotu ile yoğurma, çırpma ve karıştırma ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretebilirsiniz. Çırpma, yoğurma ve karıştırma aparatları sayesinde dilediğiniz başlığı kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. 800 W güçlü motoru sayesinde en zorlu malzemelerde bile üstün performans gösteren ürün, hamur işlerinizi yorucu olmadan hazırlamanızı sağlar. Tüm işi zahmetsizce halledebileceğiniz mutfak robotunuz sayesinde hamuru kendi elinizle yoğurmaya çalışarak zaman ve emeğinizi harcamamış olursunuz. 

Fakir Retroplex Mutfak Robotunun sıçramayı önleyen şeffaf koruma kapağı sayesinde malzemeleriniz işlem sırasında etrafa sıçramaz ve ekstra bir temizlik işlemine gerek duymazsınız. Tezgahınızın üzerinde işlem sırasında sabit kalmasını sağlayan kaymaz tabanı sayesinde ürün hem kendini hem de kullanıcılarının güvenliğini düşünür. 8 farklı hız ayarı sayesinde minimum zamanda maksimum verim elde edebileceğiniz ürün eliptik karıştırma özelliği sayesinde tüm iç malzemeleri homojen bir şekilde karıştırır. 

Fakir Retroplex Mutfak Robotu ile birlikte isteğinize bağlı et ya da kıyma aparatı da tarafınıza gönderilir. Bu sayede etlerinizi kıyma haline getirmek için kasaba gitmeye ihtiyacınız kalmaz. 5,2 litrelik karıştırma haznesi kapasitesi sayesinde büyük ölçüde yapacağınız yemekleri bile tek seferde hazırlayabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilmiş karıştırma haznesi sayesinde seneler boyunca kullanabileceğiniz ürün, çizilmelere ve darbelere karşı da korunaklıdır.

Power (watt) 800 W
Hız Ayarı 8 farklı hız ayarı
Led Zaman Göstergesi Var
Hazne Kapasitesi 5,2 Lt
Hazne Malzemesi Paslanmaz çelik
Renk Seçenekleri Rosie, Rouge, Violet
Mevcut Aksesuarları Sıçramayı önleyen şeffaf koruma kapağı, Çırpma, yoğurma ve karıştırma aparatı
Tercih Edilebilir Aksesuarları Et-Kıyma Aparatı
Ürün Boyutu 38 x 36 x 22 cm
Ürün Ağırlığı 9,2 kg
Kablo Uzunluğu 1 mt
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.