Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Kaave Steel Türk Kahvesi Makinesi Violet

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir Kaave Steel Türk Kahvesi Makinesi Violet ile közde pişmiş tadı veren bol köpüklü kahveler pişirebilirsiniz. Sohbetlerinize eşlik edecek en güzel Türk kahvesini pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Fonksiyonel özellikleri sayesinde kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan Fakir Kaave Steel Türk Kahvesi Makinesi ile tek seferde 4 fincan kahve pişirebilirsiniz.

Şık Tasarım Köpüklü Türk Kahvesi İle Harmanlandı

Fakir Kaave Steel Türk Kahvesi Makinesi, şık tasarımı sayesinde kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor. Yüksek performansı ile de dikkat çeken ürünün teknik özellikleri Türk kahvesinden alınabilecek verimi maksimum düzeye çıkarıyor. Ürünün pişirme haznesinin çelik olması uzun ömürlü kullanım ve cezvede pişmiş hissi sunuyor. Tek seferde 4 fincan kahve pişirerek kalabalık olduğunuz anlarda bile tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor. 

Fakir Kaave Steel Türk Kahvesi Makinesi akıllı sensörleri sayesinde kullanıcısının daima yanında. Kahveniz hazır olduğunda sesli uyarı sistemiyle sizi uyarıyor ve taze bir kahve sunuyor. Su miktarı azaldığında otomatik olarak duruyor ve hem kendi güvenliğini hem de kullanıcılarının güvenliğini göz önüne alıyor. Bunun yanı sıra su seviye penceresinden suyun miktarını görebilmenizi ve beklenmedik durumlara karşı hazırlıklı olmanızı sağlıyor. Tek tuşla kahve hazırlamaya başlayan ürün kullanıcılarını gereksiz detaylardan kurtarıyor ve pratiklik sunuyor. Tüm işlemlerde ışıklı ve sesli uyarı sistemleriyle daima kullanıcısını yaptığı işlemlerden haberdar ediyor.

Güç 735 W
Fincan Kapasitesi 4 fincan
Fincan Boyutu Seçimi -
Işıklı Uyarı Sistemi Var
Sesli Uyarı Sistemi Var
Kahve Ölçü Kaşığı Var
Cezve Malzemesi Paslanmaz Çelik
Su Tankı -
Su Tankı Kapasitesi -
Taşmayı önleyen Luminasense Teknolojisi Var
Açma-Kapama Güç Düğmesi -
Susuz Çalışmaya Karşı Koruma Var
Düşük Su Seviyesi Uyarısı -
Otomatik Su Alımı -
Kontrol Paneli Tek tuşla kolay kontrol
Otomatik Karıştırma -
Ürün Renk Seçenekleri Silver Stone, Rouge, Violet, Rosie
Ürün Ağırlığı 1,6 kg
Ürün Boyutu 25 x 20,5 x 17 cm
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.