Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Erica El Mikseri Kırmızı

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Fakir Erica El Mikseri Kırmızı ile kek, poğaça gibi işlemlerinizi artık çok hızlı ve pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde tutuşu ve taşınması kolay ürün mutfak deneyiminizi keyifli hale getirebilirsiniz. Fakir Erica El Mikseri farklı aparatları sayesinde hem çırpma hem de yoğurma gibi ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler sunacak teknoloji ile üretilmiştir.

Hız Kademeleri İle Güvenli Kullanım

Fakir Erica El Mikseri Kırmızı, 5 farklı hız kademesiyle dilediğiniz hız seçeneğini seçebilirsiniz. Turbo fonksiyonu sayesinde hızınıza hız katabilirsiniz. Çırpma ve yoğurma aparatlarının çıkarılmasını sağlayan “eject” tuşu sayesinde zahmetsizce aparatları çıkarabilir ve temizliği de oldukça basit hale getirir. Aparatları su ile temizleyebilirsiniz fakat cihazın ana gödeşini ıslak bez ile temizlemeniz yeterlidir. Fakir Erica El Mikseri Kırmızı, 2 adet paslanmaz çelik yoğurma aparatı ve 2 adet paslanmaz çelik çırpma aparatıyla birlikte gönderilir. Böylece karıştırma ve yoğurma işlemlerinizi kolay ve pratik bir şekilde halledebilirsiniz. 

Fakir Erica El Mikseri Kırmızı, yaklaşık 600 W çalışma gücü ile birlikte çalışır. Bu yönüyle üstün performans gösteren ürün mutfakta yorulmadan hamur yoğurmanıza veya kek çırpmanıza yardımcı olur.

Performans
Ürün Özellikleri - Çırpma ve yoğurma aparatlarının çıkarılmasını sağlayan ‘eject’ tuşu - 5 farklı hız kademesi - Turbo fonksiyonu
Tasarım
Renk SeçenekleriKrem, Violet, Kırmızı
Başlık ve Aksesuarlar
Aksesuarlar - 2 adet paslanmaz çelik çırpma aparatı - 2 adet paslanmaz çelik yoğurma aparatı
Ağırlık ve Boyutlar
Ürün Boyutu 19 x 7 x 13 cm
Ürün Ağırlığı0,91 kg
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.