Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Acopino Quaddro 2 Lt. Profesyonel Kahve Makinesi

Yakında

Gelince Haber Ver

Yenilikçi ısıtma sistemi ile kahveleriniz lezzetli hale gelir. 500.000 bardak değirmen ömrü ile uzun süre boyunca kullanım imkanı sunar. Daire tipteki seramik bıçaklar ile kahve çekirdeklerini istenilen boyutta bir araya getirip öğütür.

Dokunmatik Ekran

Özelleştirilen dokunmatik ekranıyla etkili ve basit bir kullanım sunar. Çift su pompa sistemi ve sıcak su çıkışı ile sıcaklık kontrolü teknolojisine sahiptir. Sadece tek bir dokunuşla 30 adetten fazla içecek hazırlayabilirsiniz.

Ön Demleme Seçeneği

Ayarlanabilir kahve, köpük ve süt ayarı ile istenilen fincana göre içecek ayarı yapabilirsiniz. Endüstriyel kullanım için uygun olan bu modeli; VIP merkezlerde, lounge, ofis, cafe, pastane ve tüketimi uygun tüm otellerde kullanabilirsiniz. Ayrıca günlük talebinizi sıkıntı çıkarmadan rahatlıkla karşılayabilir.

Akıllı Temizlik Sistemi

Daha hızlı sütlü içecek hazırlamasının yanında kendi kendini temizleyebilen sistemi bulunur. Haznede kahve veya su kalmadığında otomatik uyarı sistemi vardır. Aynı zamanda bu uyarı sistemi, posa haznesi dolduğunda otomatik olarak çalışır.

Kahve Kapasitesi Günlük 100/150 fincan kahve kapasitesi
Su Haznesi Kapasitesi 8 Litre
Güç 2750 – 3300 W
Gerilim 220-240 V AC
Frekans 50 / 60 Hz
Sesli Uyarı Yok
Kahve Tipi 30’dan fazla içecek seçeneği (Espresso, Normal Kahve, Buzlu Kahve, Sıcak Su vb.
Damlatma Emniyeti Yok
Ürün Özellikleri Dokunmatik ekran, çift su pompası, 15 Litre sıcak su çıkışı, 1,2 Litre çekirdek haznesi, duble fincan seçeneği, kendi kendini temizleyebilen sistem, akıllı süt temizliği, posa haznesi dolduğunda otomatik uyarı sistemi, haznede kahve & su kalmadığında uyarı sistemi
Aksesuarlar Öğütme Ayar Anahtarı, Süt Hortumu, Yumuşak Metal Boru, Silikon Hortum (Tip L), Kahve Makinesi ve Soğutucunun Bağlantı Hattı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.