Starky Hsa 800 XL Q Bldc Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
Stokta Yok
Ürün
Videosunu
İzleyin

Starky Hsa 800 XL Q Bldc Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge

10.059,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Starky Hsa 800 XL Q Bldc Dikey Şarjlı Süpürge ile evinizin her noktasını rahatça temizleyebileceğiniz kablosuz kullanım özelliğiyle konforu ve hijyeni yaşatır.  Rahat hareket kabiliyeti sunan süpürge ile evinizin her dip ve köşesini yüksek performanstaki emiş gücü ile süpürebilirsiniz. Temizlik sırasında rahatlıkla taşınabilecek ağırlığa sahip olan ürün, ayarlanabilir güç seviyesi ile ergonomik ve zaman tasarruflu temizlik fırsatı sağlar.

Temizliği Gittiğiniz Her Yere Taşıyın

Fakir Starky Hsa 800 XL Q Bldc Dikey Şarjlı Süpürge, 370 W emiş gücü sayesinde zeminlerinizdeki toz ve kirlerden maksimum verimlilikle kurtulmanızı sağlar. Dik ve yatay kullanım seçenekleriyle temizlik sürecini en konforlu şekle dönüştürür. 40 dakikaya kadar kesintisiz süpürme olanağı sağlayan ürün sadece 1 saatte şarj olarak en beklenmedik ev kazalarına bile hızlıca yetişir.

Air Wave Multi-Cyclon ve EPA Filtre Evinizin her yerinde kapsamlı temizlik sağlayan Fakir Starky Hsa 800 XL Q Bldc Dikey Şarjlı Süpürge, 0.3 mikron boyutundaki toz ve partikülleri çekerek evinizdeki havayı tazeler ve size ferah bir yaşam alanı sunar. Havanın kalitesini olumsuz etkileyen saç, hayvan tüyü, toz ve partikülleri EPA filtresi ve biyolojik sünger filtresinden geçirerek %99 oranında havadan ayrıştıran ve özel haznesinde hapseder ve böylece size sadece zeminde değil havada da temizlik olanağı sağlar.

Fakir Starky Hsa 800 XL Q Bldc Dikey Şarjlı Süpürge’nin aerodinamik temizleme başlığı sayesinde evcil hayvanlarınızın tüyleri neredeyse her zeminden temizlenir. Fakir Starky Hsa 800 XL Q Bldc Dikey Şarjlı Süpürgenin elektrikli turbo yer aparatının ön tarafına yerleştirilen LED ışıklandırma sayesinde zemini aydınlatarak çıplak gözle zor görülen saç, tüy ve toz gibi partiküllerin daha görünür olmasını ve gözden kaçan hiçbir kirin olmamasını sağlayarak kusursuz bir temizlik sunar.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.