Fakir Elektrikli Ev Aletleri’nde elektrik süpürgesi hortumları için tercih edilen malzeme ve malzemenin kalitesi, siz elektrik süpürgenizi kullanırken hortum değişimi yapma durumunuzu ortadan kaldırsa da, hortumunuzu, eskimesi halinde pek çok farklı modeldeki elektrik süpürgesi hortumlarından elektrikli süpürge modelinize uygun olan biriyle değiştirebilirsiniz.

Toplam 14 ürün görüntüleniyor.
Filtrele

Fakir Süpürge Hortumu

Prestige Ts 2000, Prestige Ts 2400, Diego Impact, Whisper, Veyron Turbo XL, Veyron Öko, Veyron Turbo XL Premium, Granada Öko, Granada Delux Öko, 9800S Deluxe Öko Line, ML Roboter – GL Roboter, Smart S 350, Emotion 2400 Praquet Öko ve Ranger – Pretty BS 110 gibi Fakir elektrikli süpürge modelleri içerisinden kendi süpürge modelinize uygun hortumları web sitesinden veya Fakir Elektrikli Ev Aletleri’nin satıldığı herhangi bir mağazadan temin edebilirsiniz. Fakir Elektrikli Ev Aletleri yaratımındaki elektrikli süpürgeleri, kullanılan motoru ve motorunun fark sağlayan yüksek emiş gücü sayesinde tozlar kesinlikle diğer elektrikli süpürge kullanıcılarının karşılaştığı gibi hortumun içerisinde birikme yapmaz, toplanmaz. Size gerçek bir temizlik ve sevdiklerinizle geçireceğiniz daha da uzun vakitler sunar.

Elektrikli Süpürge Hortumunun Uzun Süreli Kullanımı

Temizlik işlerinin büyük bir kısmını tamamlamaya ve temizliği kolaylaştırmaya yardımcı olan elektrikli süpürgeler, temizlik işine yardımcı olan pek çok parçadan meydana gelmektedir. Her parçası ayrı konuda önem taşıyan elektrikli süpürge parçalarından elektrik süpürgesi hortumu, toz çekme deliği ve süpürge tutacağının arasında yer alan, tozların toz filtresinden geçerek toz torbasına aktarılmasını sağlayan bir parçadır. Elektrik süpürgesi hortumlarında, sıklık arz etmemekle birlikte, karşı karşıya kalınan durum hortumun delinip yırtılması durumudur. Böyle bir durumla karşılaşılmaması için elektrik süpürgesi hortumu ısı ve güneşe direkt olarak maruz bırakılmamalı, temizlikte elektrik süpürgesi işlemi bittikten sonra hortum daire şekline getirildikten sonra tutacak kısmı bir kez hortumun içerisinden geçirilerek yerine kaldırılmalıdır. İçerisinde toz birikintisi kalması halinde ise elektrikli süpürge hortumunuza tazikli su tutup kurutmanız işinizi daha da kolaylaştıracak bir başka ipucudur. Fakir Elektrikli Ev Aletleri’nin elektrik süpürgelerinde minimum düzeyde karşılacağınız bu duruma karşı süpürge hortumunuzu markanın web sitesinden vereceğiniz sipariş ile kolaylıkla değiştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.