Darky Comfort Dikey Kablolu Süpürge Mor
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Darky Comfort Dikey Kablolu Süpürge Mor

939,00 TL

Kredi kartı Tek Çekim ve Nakit(Havale) ödeme seçeneklerinde sepette %15 indirim *

*İndirim, seçili ürünlerde geçerlidir

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Darky Comfort Dikey Kablolu Süpürge Mor, yüksek performansı, ergonomik ve şık tasarımıyla kullanıcılarının keyifli bir kullanım sağlar. Toz haznesini çıkararak kablosuz kullanabileceğiniz gibi 6 metre uzunluğundaki güç kablosuyla da süpürme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Evinizdeki Pratik Süpürgeniz ile Temizlik Artık Zor Değil

Fakir Darky Comfort Dikey Kablolu Süpürge Mor, 800 W gücüyle maksimum performans sunar. 1 litrelik toz kapasitesiyle ergonomik temizlik hissini yaşatır. 79 dB’lik ses gücü seviyesi ile temizliğinizi gürültü kirliliği yaşanmadan yapmanızı sağlar. Kolay manevra kabiliyeti ile zorlanmadan süpürebilir, ergonomik tutma sapı ile zahmetsiz bir temizlik yapabilirsiniz.

Fakir Darky Comfort Dikey Kablolu Süpürge Mor, çeşitli aparatlarla birlikte gönderilir. Zemin aparatı ve yer aparatı sayesinde ulaşılması zor bölgelerde bile etkili performans sunan ürün, bu özellikleriyle evinizin veya çalışma alanlarınızın her zaman temiz olmasına yardımcı olur. Dökülen yemek kırıntıları, tozlar ve tüyleri yüksek performansıyla süpürerek hem etkili hem de pratik bir temizlik deneyimi sunar.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.