Veyron Turbo XL Premium Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi Mor
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Veyron Turbo XL Premium Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi Mor

3.999,00 TL

Kredi kartı Tek Çekim ve Nakit(Havale) ödeme seçeneklerinde sepette %15 indirim *

*İndirim, seçili ürünlerde geçerlidir

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Veyron Turbo XL Premium Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürgesi Mor temizlikten daha fazlasını kullanıcılarına sunar. 750 W emiş gücü sayesinde toz ve kirleri hapsederek sadece zemininizi değil havanızı da temizlemeye olanak sağlar. Yüksek performanslı bu süpürgenin 2 litrelik toz haznesi sayesinde tozlarla temasınızı engeller. Temizlik yaparken konforunuzdan da ödün vermeyeceğiniz Fakir Veyron Turbo XL Premium Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürge’nin sadece 70 dB’lik ses gücü sayesinde tüm işlemlerinizi en yüksek performansa ve en az ses düzeyinde gerçekleştirebilirsiniz.

Yüksek Teknolojiyle Tasarlanan Süpürge İle Havanızı Temizleyin

Cyclone teknolojisi sayesinde Fakir Veyron Turbo XL Premium Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürge, hem zemindeki hem de havadaki tüm toz parçacıklarını derinlemesine filtreleyerek temizler ve haznesine hapseder. Siklon teknolojisi olarak da bilinen bu özellik sayesinde ortamınızdaki zararlı tozlar hazneye hapsolur ve tekrar havaya karışmaz. Yüksek verimli partikül filtresi olan HEPA 13 filtresiyle havadaki tozların yanı sıra bakterileri, virüsleri, toksik tozları ve polen gibi alerjik maddeleri de temizleyerek sağlıklı ve hijyenik bir yaşam alanı sunar.

Fakir Veyron Turbo XL Premium Toz Torbasız Kuru Vakum Süpürge kullanım kolaylığı açısından oldukça ergonomiktir. 3’ü 1 arada olarak adlandırılan fonksiyonel başlıkları sayesinde tüm zeminlerinizin temizliğinde maksimum verim almanızı sağlar. Hassas döşeme aparatı, kenar-köşe aparatı ve mobilya aparatıyla evinizde üstün temizlik hissini yaşayabilirsiniz. Turbo fırçası ile kalan toz ve kiri temizleyerek süpürgenizin de temizlik ihtiyacını giderebilirsiniz.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.