Rody İkisi Bir Arada Dikey Kablolu Süpürge
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Rody İkisi Bir Arada Dikey Kablolu Süpürge

953,00 TL

Kredi kartı Tek Çekim ve Nakit(Havale) ödeme seçeneklerinde sepette %15 indirim *

*İndirim, seçili ürünlerde geçerlidir

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Rody İkisi Bir Arada Dik Elektrikli Süpürge ile evinizdeki tüm temizlik ihtiyaçlarına anında çözüm bulabilirsiniz. İster dik elektrikli süpürge isterseniz de el süpürgesi olarak kullanabileceğiniz ürün ile kir, kırıntı ve istenmeyen tozlara karşı anında önlem alabilirsiniz. Bu sayede hem pratik süpürge kullanma deneyimi hem de kullanım kolaylığıyla tanışabilir ve zeminlerinizdeki temizliği sürdürebilirsiniz.

Tek Dokunuşla Kolay Temizlik

Fakir Rody İkisi Bir Arada Dik Elektrikli Süpürge ile tek dokunuşunuzla 800 W güce ulaşabilirsiniz. Yüksek performanstaki motor gücü sayesinde evinizdeki temizliğin yardımcısı olacak bu ürün kullanım esnasında sadece 64 dB’lik ses gücüne sahip olması nedeniyle de kendini tercih edilebilir kılmaktadır. Toz haznesinin pratik ve kolay temizlenmesinin yanı sıra 1 litrelik yüksek toz kapasitesine sahip olması nedeniyle size keyifli bir temizlik deneyimi yaşatır. Üçgen başlığı sayesinde köşelerdeki tozlarda bile etkilidir.

Fakir Rody İkisi Bir Arada Dik Elektrikli Süpürge’nin kolayca çıkartılabilen motorlu mini başlığı ile koltuk ve döşemelerdeki hayvan tüylerini, kirleri ve tozları rahatça temizlemek mümkündür. Taşıma kolu ve ergonomik tutma sapı sayesinde kolay manevra yaparak kullanıcılarına pratik ve ergonomik bir kullanım sunar. Geniş bölgelerde bile yüksek performansta temizlik Fakir Rody İkisi Bir Arada Dik Elektrikli Süpürge ile kullanıcılarını bekliyor.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.