Prestige TS 2400 Elektrikli Süpürge
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Prestige TS 2400 Elektrikli Süpürge

7.499,00 TL

Kredi kartı Tek Çekim ve Nakit(Havale) ödeme seçeneklerinde sepette %15 indirim *

*İndirim, seçili ürünlerde geçerlidir

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Prestige TS 2400 Elektrikli Süpürge ile hayatınıza katma değer katın. Standart elektrik süpürgelerinden farklı olarak son teknoloji ile donatılmış Fakir Prestige TS 2400 Elektrikli Süpürge yüksek vakum gücü ve geniş toz haznesi sayesinde kullanıcılarına pratik ve ergonomik bir temizlik deneyimi yaşatıyor. 

Standartların Ötesinde Temizlik

Fakir Prestige TS 2400 Elektrikli Süpürge, teknolojinin son ürünlerinden Air Wave özelliği ile yüksek performanslı temizlik imkanı sağlar. Air Wave teknolojisinin aerodinamik yapısı ve koordine bileşenleri sayesinde, emilen hava hızlı ve dalgalanarak hareket eder, böylece düşük enerji tüketimiyle yüksek emiş gücü sağlanır. 500 W motor gücüne sahip Fakir Prestige TS 2400 Elektrikli Süpürge, ayarlanabilen vakum gücü sayesinde seçenekleri kullanıcısına bırakır. Güç seviyelerine göre farklılık gösteren renk göstergeleri ile şık bir görünüme sahiptir. Düşük güçte çalışırken sürekli yanan yeşil ışık, orta güçte çalışırken sürekli yanan sarı ışık, yüksek güçte çalışırken yanıp sönen turuncu ışık ve bekleme modunda yanıp sönen mavi ışık sayesinde seçim yapma hakkını kullanıcısına sunar.

Fakir Prestige TS 2400 Elektrikli Süpürge, U.L.P.A. U15 Filtre ile donatılmıştır. U.L.P.A. U15 filtesi sayesinde havadaki en ince partikülleri bile temizleyerek temizliğinizden maksimum verim almanızı sağlar. Standart başlığının yanı sıra farklı başlıklar ile çok yönlü bir temizlik imkanı sunar. İçerisindeki aparatları sayesinde ulaşılması zor alanlarda bile etkili sonuç alabilirsiniz. Yatay park pozisyonu konumunda devreye giren bekleme modu sayesinde temizlik işleminiz kesinti yaşamadan tamamlanır. Güç kablosunun uzunluğu sayesinde geniş alanlarda bile temizlik yapmanıza imkan sağlar.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.