Airbee Araba Hava Temizleyici
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
fakir_slider_fırsatürünleri_yıldız.png (902 KB)

Airbee Araba Hava Temizleyici

Sepette İndirimli
599,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Airbee Araba Hava Temizleyici ile araç içinde geçirdiğiniz zaman artık daha kaliteli. Araç içinde bulundağunuz süre boyunca havanızı; egzoz dumanı, zararlı gazlar, toz, sigara dumanı ve diğer zararlı partiküllerden arındırarak size taze bir hava sunar. Araç içindeyken sizi ve sevdiklerinizi tehdit etmeyeceğini düşündüğünüz hava kirliliğinden, klima sistemlerindeki zararlı mikroorganizmalardan bile sizi korur ve sağlıklı bir yolculuk yapmanızı sağlar.

Araç Camı Açmadan Havanızı Tazeleyin

Fakir Airbee Araba Hava Temizleyici sayesinde aracınızın camlarını açmadan bile ortamın havasını temizleyip tazeyebilirsiniz. Farkında olmadığınız zararlı gazlardan ve tozlardan sizi koruyan ürün sayesinde şehrin ortasında bile temiz havanın keyfini çıkarabilirsiniz. 

Fakir Airbee Araba Hava Temizleyici; HEPA Filtresi, TiO2 Filtresi ve UV-C lambasından oluşan 3 filtreli hava temizleme teknolojisine sahiptir ve sahip olduğu yüksek teknolojili filtreler sayesinde havanızı temizleyip tazelerken negatif iyon salınımı da yapar. Negatif iyon salınımı sayesinde havadaki pozitif yüklü organizmalar nötrleşerek pasif hale gelir zararlı gazları solumanızı engeller. Negatif iyonların salınımı bu sayede oksijen kalitesini arttır ve fiziksel faydanın yanı sıra zihinsel fayda da sağlar. Şık tasarımı ve USB bağlantısı sayesinde çalışma alanlarınızda da kullanabileceğiniz ürün odaklanmanızın artmasına yardımcı olur, modunuzu yükseltir ve dağ havası alıyormuş hissi yaşatır. Çok yönlü kullanıma müsait olan Fakir Airbee Araba Hava Temizleyici ile bulunduğunuz her ortamın havasını değiştirmeniz ve güzelleştirmeniz mümkün.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Dokümanlar
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.