Vigor Plus İyonik Hava Temizleyici
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı
fakir_slider_fırsatürünleri_yıldız.png (902 KB)

Vigor Plus İyonik Hava Temizleyici

Sepette İndirimli
2.999,00 TL

Havale/Eft veya kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerinde geçerli fiyattır.

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleyici ile sağlıklı yaşam alanları sizi bekliyor. Pandemi ile birlikte evde veya kapalı ortamlarda daha fazla zaman geçirdiğimiz bu günlerde havamızı temizlememizi münkün kılan ürün, hava kirliliğinin de yaşadığımız ortamdaki negatif etkilerini tamamen ortadan kaldırır. Sadece bugününüzü değil geleceğinizi de düşünerek tasarlanan Fakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleyici ile sayesinde çeşitli hastalıkların oluşmasını engelleyerek sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

Temiz Hava İle Sağlıklı Yaşam Sizi Bekliyor

Fakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleyici, 5 filtreli iyonik özelliği sayesinde içinde bulunduğunuz ortamın havasını analiz eder ve havayı otomatik temizler. Ayrıca kötü kokuların da oluşmasını ve ortama dağılmasını engelleyen ürün beklentilerinizin üzerinde bir ortamı sizlere sunar. Şık duruşu ve zarif tasarımıyla evinizde veya iş yerlerinizde adeta aksesuar gibi görünen ürün sayesinde hem ortamınızı güzelleştirip hem de havanızı temizleyebilirsiniz. Otomatik çalışma seçeneği ile koku ve toz sensörlerini devreye sokar ve ortama en uygun çalışma hızını kendisi belirler. Koku ve toz sensörleri ortamdaki havayı analiz ederek sizi uyarır, bu özelliğiyle pratik bir kullanım deneyimi yaşatır. 

Fakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleyici; sessiz, düşük, orta ve yüksek olmak üzere 4 farklı çalışma moduna sahiptir ve bu çalışma modları sayesinde dilediğiniz hızda yaşam alanlarınızın havasını temizlemeye başlayabilirsiniz. Zaman ayarı sayesinde dilediğiniz süre boyunca çalışır ve evde olmadığınız zamanlarda bile havayı temizleyerek hijyenik bir atmosfer sunar. Fakir Vigor Plus İyonik Hava Temizleyici, 70 m2’lik odalarınızda bile etkili sonuçlar doğurur ve hayatınızın kontrolünü sizin elinize verir.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.