Tüm ürünlerde kredi kartına 9 taksit
Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Drywind Nem Alma Cihazı

Yakında

Gelince Haber Ver
Ürün yalnızca perakende satış noktalarında bulunmaktadır.

Giysilerde ve deri eşyalarda küf oluşumu bir kabus olabilir. Atmosferdeki artan nem de demir ve çeliğin paslanmasına neden olabilir, kitaplarda mantar oluşumunu teşvik edebilir ve ayrıca yosun oluşumunu teşvik edebilir. Fakir Drywind Nem Alma Cihazı, odanızdaki nemi çekmek ve iyileştirilmiş hava kalitesi ile paslanmayan bir ortam sağlamak için tasarlanmıştır.

Farklı Modlarla Nemi Düzenleyin ve Nemi Alın

Odanızdaki tüm nemi ortadan kaldırmak kemik kuruluğuna ve kavrulmuş bir ortama neden olur ve bu da iyi değildir. Bu nedenle Fakir Drywind Nem Alma Cihazı, odadaki nem seviyelerini düzenlemeye yardımcı olan birkaç çalışma modu ile birlikte gelir. Cihazda güçlü bir fan, soğutucu akışkan, su deposu ve nem giderme filtreleri bulunur. Ortamın nemini almak veya kurutmak arasında seçim yapabileceğiniz iki modu vardır. Kurutma modunda cihaz, iç ortam neminden bağımsız olarak çalışacaktır. Nem alma modunda cihaz ortamdaki havadaki nemi alacaktır.

Fakir Nem Alma Cihazı, nem alma modunda istediğiniz nem seviyesini seçmenizi sağlar. İstenen nem seviyesini sırasıyla %40, %50, %60 ve %70 arasından seçebilirsiniz. Nem alma fanı, odadaki istenen nem seviyelerini etkin bir şekilde kontrol etmek ve düzenlemek için bu şekilde ayarlanabilir.

Kolay Kullanım ile Dengeli Nem Alma

Nemini almak istediğiniz tüm odanın veya alanın yüksek nem seviyeleri, nem ve saf hava içermemesini sağlamak, geleneksel bir nem alma cihazıyla bile oldukça zor olabilir. Fakir Nem Alma Cihazı, alanın nem seviyesini eşit olarak dengeleyen salınım fonksiyonu ile birlikte gelir. Osilasyonlu kanat çırpan hava kılavuzu, 45 ila 90 derece arasında otomatik olarak çalışır ve böylece tüm odayı veya alanı kaplar. Ayrıca sessiz ve verimli çalışma için fanın hızını bir zamanlayıcı ve gece modu ile kontrol etmenizi sağlar. Fakir Drywind nem alma cihazı ile yüksek nemli ortamlardan kurtulun, çocuklarınızı toz akarlarından koruyun, pas ve mantar oluşumunu önleyin.

Güç 220-240 V AC 50 Hz – 355 W
Nem Alma Kapasitesi 20 L/gün (0,83 L/saat)
Hava Sirkülasyon Hacmi L:145±%10 m³/saat H:170±%10 m³/saat - Kurutma: 195m3/h
Kompresör Tipi Rotary
Su Haznesi Kapasitesi 3,8 L
Ses Seviyesi 32dB
Dahili Sıcaklık Sensörü Var
Otomatik Fan Buz Çözme İşlemi Var
LCD Ekran Var
Çalışma Sıcaklığı 5°C ila 35°C
Nem Ayarı %40-%80, her bir adımda %5
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.