Kapat
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Sepetim

Franky Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge Violet

Yakında

Gelince Haber Ver

Fakir Franky Şarjli Süpürge Violet ile eviniz için konforlu temizliğin ayrıcalıklarını yaşabilirsiniz. İki çalışma moduna sahip süpürge ile yüksek performans kalitesi modunu veya uzun ömürlü pil çalışma süresi modunu seçerek temizliğinizde seçeneğinizi siz belirleyebilirsiniz. 140W emiş gücü ve 0,6 litrelik toz haznesine sahip olan ürün ile temizliğinizi ergonomik ve konforlu hale getirmeniz mümkündür.

Şık Tasarım ve Yüksek Performans İle Tanışın

Dual Cyclone sistemi ile tozun daha kolay ve yüksek verimlilikte süpürülmesiyle uzun süreli temizlik hissini yaşayabilirsiniz. Fakir Franky Şarjli Süpürge Violet’in filtresi sayesinde toz partikülleri toz haznesinden sızdırma yapmaz, bu sayede tozlar odanın içine tekrar dağılmayacağından temizliğinizden yüksek verim alabilirsiniz. HEPA 13 filtresine de sahip olması nedeniyle çok yönlü bir temizlik hizmeti sunar.

25 dakikaya kadar kablosuz çalışabilen Fakir Franky Şarjli Süpürge Violet, 7 metre yarıçapında temizlik olanağı sağladığı için kullanımı en rahat süpürgeniz olmaya adaydır. 3’ü 1 arada kenar-köşe aparatı, hassas turbo mobilya aparatı, rulo fırça ve LED’li turbo yer aparatı sayesinde çok fonksiyonlu bir temizlik deneyimi yaşatır. Fakir Franky Şarjli Süpürge Violet’in LED’li turbo yer aparatı, zeminlerinizdeki tüm toz ve kirleri daha iyi görüş açısına sahip olduğunuz için temizleyecek ve yaşadığınız ortamda sizlere hem hijyeni hem de konforu sağlayacaktır.

Pil -
Güç 140 W
Kullanım Ömrü 25 dk
Şarj Süresi 3.5 saat
Toz Kapasitesi 0,6 Litre
Kenar Köşe Aparatı Var
Hassas Döşeme Aparatı -
2’si 1 arada Mobilya-Döşeme Fırçası -
Turbo Yer Aparatı Var
Özel Kıl Toplayıcı Mini Turbo Aparat -
Otomatik Emiş Gücü Ayarı -
Eco Mod -
Hızlı Şarj -
H.E.P.A Filtre Var
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.