Franky Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge Violet
Genel Bakış
Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade & Değişim
Doküman
Online Satış Danışmanı

Franky Dikey Şarjlı Kablosuz Süpürge Violet

4.499,00 TL

Kredi kartı Tek Çekim ve Nakit(Havale) ödeme seçeneklerinde sepette %15 indirim *

*İndirim, seçili ürünlerde geçerlidir

Taksit Tablosu
Teslimat Ücretsiz Kargo 1-3 İş Günü
Ödeme 9 aya kadar taksit
2+1 Yıl Ek Garanti

Fakir Franky Şarjli Süpürge Violet ile eviniz için konforlu temizliğin ayrıcalıklarını yaşabilirsiniz. İki çalışma moduna sahip süpürge ile yüksek performans kalitesi modunu veya uzun ömürlü pil çalışma süresi modunu seçerek temizliğinizde seçeneğinizi siz belirleyebilirsiniz. 140 W emiş gücü ve 0,6 litrelik toz haznesine sahip olan ürün ile temizliğinizi ergonomik ve konforlu hale getirmeniz mümkündür.

Şık Tasarım ve Yüksek Performans İle Tanışın

Dual Cyclone sistemi ile tozun daha kolay ve yüksek verimlilikte süpürülmesiyle uzun süreli temizlik hissini yaşayabilirsiniz. Fakir Franky Şarjli Süpürge Violet’in filtresi sayesinde toz partikülleri toz haznesinden sızdırma yapmaz, bu sayede tozlar odanın içine tekrar dağılmayacağından temizliğinizden maksimum verim alabilirsiniz. HEPA 13 filtresine de sahip olması nedeniyle çok yönlü bir temizlik hizmeti sunar.

25 dakikaya kadar kablosuz çalışabilen Fakir Franky Şarjli Süpürge Violet, 7 metre yarıçapında temizlik olanağı sağladığı için kullanımı en rahat süpürgeniz olmaya adaydır. 3’ü 1 arada kenar-köşe aparatı, hassas turbo mobilya aparatı, rulo fırça ve LED’li turbo yer aparatı sayesinde çok fonksiyonlu bir temizlik deneyimi yaşatır. Fakir Franky Şarjli Süpürge Violet’in LED’li turbo yer aparatı, zeminlerinizdeki tüm toz ve kirleri daha iyi görüş açısına sahip olduğunuz için temizleyecek ve yaşadığınız ortamda sizlere hem hijyeni hem de konforu sağlayacaktır.

Açıklama
Teknik Özellikler
Taksit Seçenekleri
İade ve Değişim
Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.